10 listopada 2019 r. 32 Niedziela Zwykła.

1. Dziś w naszym kościele różaniec za zmarłych o godz. 18.00.

W tygodniu wypominki są odmawiane o godz. 17.30.

2. Jutro w poniedziałek 11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. Ze względu na święto w dniu jutrzejszym nie będzie dyżuru w ramach „stałego konfesjonału” i zamknięta będzie kancelaria parafialna.

Serdecznie zapraszamy jutro do naszego kościoła o godz. 9.30 na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, i o godz. 10.00  na Uroczystą Mszę Świętą  dziękczynno – błagalną w intencji naszej Ojczyzny.

3. W kolejne poniedziałki i czwartki zapraszamy do naszego sanktuarium o godz. 18.45 na katechezy prowadzone przez wspólnotę neokatechumenalną.

4. We wtorek 12 listopada zapraszamy na „Wieczór Miłosierdzia” prowadzony przez ks. Przemysława Sawę i SECIM. Rozpoczęcie mszą św. w sanktuarium o godz. 18.00. Po mszy św. nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

5. W środę 13 listopada zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. w naszej parafii. Rozpoczęcie w kościele o godz. 17.55.

6. W dniach od 15-17 listopada br. w kościele Św. Józefa w Oświęcim będziemy przeżywać dekanalną peregrynację relikwii Św. Melchiora Grodzieckiego. Szczegółowy program spotkań i mszy św. dla poszczególnych grup i stanów jest dostępny na plakatach w gablotkach.

7. W dniach od 22-24 listopada zapraszamy na prowadzony przy naszej parafii kurs „Nowe Życie” przeznaczony dla starszej młodzieży oraz osób dorosłych pragnących pogłębić i umocnić swoją wiarę. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej i na plakatach.

8. Oratorium zaprasza dzieci na półkolonię w czasie ferii zimowych. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Oratorium w godzinach urzędowania.

9. Za tydzień 17 listopada przypada III niedziela miesiąca.

Taca z tego dnia będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.