10 maja 2020r. – 5 Niedziela Wielkanocna.

1. Nabożeństwa majowe w naszym Sanktuarium są odprawiane w niedzielę o godz. 18.00 i w tygodniu o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe i wieczorna msza św. z naszego Sanktuarium będą transmitowane na żywo. Szczegóły i godziny transmisji są dostępne na naszej stronie internetowej

2.Jutro w poniedziałek  11 maja od godz. 8.30 – 17.30 w ramach „Wieczystej adoracji” zapraszamy do indywidualnej modlitwy w naszym Sanktuarium.

3. Papież Franciszek zachęca wszystkich, aby czwartek 14 maja 2020 r. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.

4. 15 maja przypada III piątek miesiąca – po mszy św. o godz. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W następną niedzielę 17 maja w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić dzień wdzięczności Bogu za osobę św. Jana Pawła II. O godzinie 11.30 będzie sprawowana msza św. dziękczynna za  życie i pontyfikat świętego Papieża.

6. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. Taca z tego dnia jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.