11 kwietnia 2021 r. – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia i jest zarazem świętem patronalnym CARITAS. Zapraszamy dziś na nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

2. We wtorek zapraszamy na Wieczór Miłosierdzia, który poprowadzi ks. Przemysław Sawa i Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą św., a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Będzie on również transmitowany na internetowym kanale YouTube.

3. Zapraszamy do udziału w Kursie Alpha, na który składa się 10 spotkań dotyczących chrześcijaństwa i wiary. Więcej informacji można znaleźć w gablotce parafialnej i na stronie internetowej Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody (www.secim.pl).

4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy w najbliższy czwartek na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w kościele o godz. 16.45.

5. Siostry Misjonarki Niepokalanej Ojca Kolbego i Franciszkanie z Harmęż po raz 19-sty zapraszają na Dni Kolbiańskie, które rozpoczną się 17 kwietnia br. i będą odbywały się online. Bliższe informacje na plakacie w gablotce.

6. W najbliższy III piątek miesiąca (16.04.) na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

7. Składka z przyszłej trzeciej niedzieli miesiąca jest przeznaczona na prace remontowe w naszym sanktuarium.

8. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii.