11 lipca 2021 r. – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

2. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek od godz. 9.00 do 10.30. W ważnych sprawach, takich jak pogrzeb, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez portiernię szkoły salezjańskiej.

3. We wtorek (14.07.) po wieczornej Mszy św. o godz.  18.00 zapraszamy do naszego sanktuarium na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

4. 16 lipca, w III-ci piątek miesiąca, po wieczornej Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Taca z przyszłej, III-ciej niedzieli miesiąca, jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.

6. Wszystkim gościom odwiedzającym nasze sanktuarium życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku oraz zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwa. Przypominamy także, że w naszym kościele do Komunii św. podchodzimy procesjonalnie i przyjmujemy ją w postawie stojącej. Najpierw do Komunii podchodzą osoby, które przyjmują ją na rękę i spożywają ją przy kapłanie. Na końcu podchodzą osoby, które przyjmują Komunię do ust. W kościele obowiązuje posiadanie maseczki zakrywającej nos i usta.

7. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii.

8. Siostry Karmelitanki Bose z Zasola zapraszają na uroczystości odpustowe ku czci NMP z Góry Karmel. Dokładne informacje podane są na plakatach w gablotce.