17 listopada 2019r. – 33 Niedziela zwykła.

1. Dziś w kościele Św. Józefa w Oświęcimiu odbędzie o godz. 17.00 msza św. na  zakończenie  dekanalnej peregrynacji relikwii Św. Melchiora Grodzieckiego. Serdecznie zapraszamy.

2. W naszym kościele różaniec za zmarłych dziś o godz. 18.00.

W tygodniu wypominki są odmawiane o godz. 17.30.

3. We wtorek 19 listopada zapraszamy do kaplicy Św. Jacka o godz. 18.45  na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez SECIM.

4. W dniach od 22-24 listopada zapraszamy na prowadzony przy naszej parafii kurs „Nowe Życie” przeznaczony dla starszej młodzieży oraz osób dorosłych pragnących pogłębić i umocnić swoją wiarę. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej i na plakatach.

5. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższy czwartek 21 listopada o godz. 19.00 w salce parafialnej.

6. W piątek 22 listopada  obchodzimy wspomnienie św. Cecylii – patronki wszystkich ubogacających liturgię muzyką i śpiewem. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy Panu organiście za towarzyszenie grą w czasie nabożeństw. Życzymy także Chórowi „Auxilium”, scholi młodzieżowej „Canticum” i scholi dziecięcej wszelkich łask, potrzebnych darów i Bożego błogosławieństwa.

5. W sobotę 30 listopada przy naszej parafii będą prowadzone warsztaty podczas których każdy z uczestników będzie przygotowywał swój własny lampion na tegoroczne roraty. Zapisy są prowadzone w zakrystii po mszach św.

6. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym sanktuarium. Obecnie prowadzony jest remont schodów przy wejściu głównym. Z wszelkie ofiary składane na ten cel serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.