18 kwietnia 2021 r. – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne podziękowania!

2. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

3. We wtorek zapraszamy na spotkanie modlitewne po Mszy św. o godz. 18.00.

4. W sobotę (24.04.) zapraszamy do naszego sanktuarium na czuwanie przed obrazem Wspomożycielki Wiernych. O godz. 17.30 Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo różańcowe.

5. Ponawiamy zaproszenie do udziału w Kursie Alpha. Bliższe informacje znajdują się na plakacie w gablotce.

6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy w najbliższą środę (21.04.) na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w kościele o godz. 16.45.

7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. od godz. 7.00 odbędzie się na Placu św. Jacka „Kiermasz Ciast” z dobrowolną ofiarą pieniężną. Przeznaczona zostanie dla jednej z rodzin z Poręby Wielkiej na odbudowę domu po pożarze. Akcję przeprowadzą młodzież oratoryjna i wolontariusze ze szkoły w Zaborzu.

8. Naszą Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia.

9. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii.

10. W miesiącu marcu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: Teodor Gowin, Jan Maciąga, Krystyna Matlak, Agnieszka Mizak, Janina Wasztyl oraz Zdzisław Jarosz (w lutym).