2 maja 2021 r. – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. Nabożeństwa majowe w naszym sanktuarium będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30 i w niedzielę o godz. 18.00. Zachęcamy także do udziału w majówkach przy kapliczkach na terenie naszej parafii.

3. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na próby ceremonii o godz. 16.30. W środę próba dla dzieci ze Szkoły w Zaborzu, a w czwartek dla dzieci ze Szkoły Nr 1.

5. Ubiegłorocznych kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w pierwszy piątek maja (7.05.), a po niej na spotkanie organizacyjne. Obecność obowiązkowa.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych, którzy zostaną zgłoszeni telefonicznie. Od godz. 15.00 w naszym sanktuarium okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św., a o 17.00 dodatkowa Msza św.

7. Podczas „Kiermaszu ciast”, który odbył się w naszej parafii w ubiegłą niedzielę, udało się zebrać sumę 9.784 zł, którą już przekazano rodzinie z Poręby Wielkiej, poszkodowanej w pożarze. Serdecznie dziękujemy Wam, drodzy parafianie i goście, za hojność Waszych serc oraz młodzieży, zaangażowanej w zbiórkę.

8. W ubiegły czwartek odbyło się spotkanie Rady Duszpasterskiej, na którym podsumowano wydarzenia ostatniego czasu Wielkiego Postu i Świąt Wielkanocnych oraz zaplanowano nadchodzące wydarzenia i inwestycje.

9. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii. Dostępny jest nowy nr gazetki ewangelizacyjnej „Dobre nowiny”.