20 października 2019 r. – 29 Niedziela Zwykła.

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz młodzieży za przeprowadzenie w ubiegłą niedzielę zbiórki na fundusz stypendialny – „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki waszej ofiarności została zebrana i przekazana na ten cel kwota 6.437,- zł.

2. We wtorek 22 października będziemy obchodzić wspomnienie Św. Jana Pawła II. Po mszy w  o godz. 18.00 zapraszamy do kaplicy św. Jacka na spotkanie modlitewne  prowadzone przez SECIM.

3. W czwartek 24 października zapraszamy na czuwanie przed obrazem Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. O godz. 17.00 odbędzie się uroczyste nabożeństwo różańcowe w ramach Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego, a następnie o godz. 18.00 msza św. w intencji Czcicieli Wspomożycielki, grup parafialnych i dobrodziejów.

4. Czytelnie wypełnione kartki z wypominkami na miesiąc listopad i wypominki roczne można  składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w ostatnią niedzielę miesiąca jest odmawiany różaniec i sprawowana msza św. o godz. 18.30.

5. W   środę 30 października zapraszamy na Korowód Świętych.

Rozpoczęcie w  kościele Sióstr Serafitek o godzinie 16:30.  Następnie przejście ulicami miasta do naszego Sanktuarium. W trakcie korowodu będziemy rozważać tajemnice różańca i chwalić Boga radosnym śpiewem dając świadectwo naszej wiary w świętych obcowanie. Zachęcamy, aby dzieci przebrały się za swojego ulubionego świętego  i zabrały ze sobą latarkę.

6. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Obecnie prowadzony jest kolejny etap renowacji frontonu naszej świątyni którego koszt jest szacowany na kwotę ok. 130 tyś zł. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na ten cel na tacę, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.