20 września 2020 r. – 25 Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

2. W ramach ogólnopolskiej akcji pt.: „Kredkobranie” przez całą dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła młodzież naszej parafii i wolontariusze ze szkoły podstawowej w Zaborzu zbierają przybory szkolne i artykuły plastyczne dla polskich dzieci z Kresów oraz ofiary do skarbonek na te materiały. Za wszelkie dary serdecznie dziękujemy.

3. Młodzież, która 9 października w naszym kościele przyjmie sakrament Bierzmowania, zapraszamy w najbliższy wtorek, 22 września, na próbę ceremonii o godz. 16.00 w kościele. Obecność obowiązkowa. Jako wspólnota parafialna otoczmy ich serdeczną modlitwą.

4. Również w najbliższy wtorek zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00 na otwarte spotkanie modlitewne. A za dwa tygodnie, 29 września, odbędzie się „Wieczór miłosierdzia”.

5. W czwartek, 24 września, zapraszamy do naszego sanktuarium na czuwanie przed obrazem Wspomożycielki Wiernych. O godz. 17.30 Godzinki ku czci N.M.P., o godz. 18.00 Msza św. w intencji Czcicieli Wspomożycielki Wiernych, grup parafialnych i dobrodziejów celebrowana przez ks. Sylwestra Jędrzejewskiego, salezjanina, wykładowcę naszego seminarium w Krakowie, a po Mszy nabożeństwo maryjne z procesją różańcową. Do udziału we Mszy św. szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne – będzie to ich dziękczynienie za Pierwszą Komunię Św.

6. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.

7. Od przyszłej niedzieli (27.09.) Msza Św. o godz. 18.30 będzie dedykowana w sposób szczególny ludziom młodym. Bardzo serdecznie ich zapraszamy.

8. Zachęcamy do skorzystania z prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.