24 maja 2020r. – Uroczystość Wniebowstąpienia i M.B. Wspomożenia Wiernych.

1. Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i  uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Stanisława Oskwarka sdb i dziękujemy za posługę słowa.

2. Nabożeństwa majowe w naszym Sanktuarium są odprawiane w niedzielę o godz. 18.00 i w tygodniu o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe i wieczorna msza św. z naszego Sanktuarium będą transmitowane na żywo.

3. Zapraszamy razem ze Szkołą Ewangelizacji Cyryl i Metody do czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwa odbędzie się w piątek, 29 maja. Hasłem spotkania są słowa Odbuduj mój DOM, a motywem przewodnim będzie Księga Aggeusza. O godz. 19:00 modlitwa uwielbienia i konferencja ks. Przemysława Sawy pt. Wezwanie do odbudowy oraz czas świadectw, ok. 20:15 Msza święta i modlitwa o odnowienie w Duchu Świętym. Zapraszamy do wspólnej  modlitwy.

4. W przyszłą niedzielę 31 maja przypada uroczystość Zesłania Duch św. do której przygotowujemy się przez nowennę w czasie wieczornych nabożeństw.