25 grudnia 2019r. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

Drodzy parafianie !

W ten święty czas  Bożego Narodzenia w imieniu swoim i wszystkich salezjanów życzę aby każdy z Was w bliskości Dzieciątka Jezus znalazł pokój, radość, szczęście i wzajemne zrozumienie, a nadchodzący Nowy 2020 rok, napełniał nadzieją, przyniósł dużo radości, i obfite Boże błogosławieństwo!

1. Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim osobą którzy przyczynili się do przygotowania naszej świątyni na święta. Naszym pracownikom którzy zawsze z oddaniem dbają piękno naszej świątyni, wspólnocie Domowego Kościoła za przygotowanie szopki, jak i wszystkim osobom pomagającym w przygotowaniach.

Z uznaniem także pragnę podziękować za oddaną pracę Sióstr Serafitek i wszystkim salezjanom którzy wytrwale i gorliwie pełnili w ostatnim czasie posługę w konfesjonale.

2. Jutro II dzień świąt w którym wspominamy w liturgii św. Szczepana.  Rozkład mszy św. według porządku niedzielnego.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej parafii przeżywające w tym roku kalendarzowym jubileusz 25 i 50-lecia małżeństwa w najbliższą niedzielę – 29 grudnia o godz. 10.00 na „Parafialny Jubileusz Małżeństw” połączony z odnowieniem przyrzeczeń.

4. Wizytę duszpasterską w naszej Parafii rozpoczniemy od piątku 27 grudnia. Kolędę  w dniach 27, 28 i 30 grudnia będziemy rozpoczynać od godz. 10.00. Szczegółowy rozkład kolędy na najbliższe dni znajduje się w gablotce przed kościołem, w gazetce parafialnej i na naszej stronie internetowej.

5. Już dziś zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w niedzielę 5 stycznia 2020r. o godz. 16.00 na premierę Jasełek Salezjańskich, a w poniedziałek w Uroczystość Objawienia Pańskiego na Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się w naszym kościele mszą św. o godz. 11.30, po której nastąpi przemarsz do parafii Św. Józefa Robotnika na Zasolu.