26 lipca 2020r. – 17 Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 17.30 różaniec, i o godz. 18.30 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W najbliższy wtorek, 28 lipca zapraszamy do naszego sanktuarium po wieczornej mszy św. na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

3. W sobotę 1 sierpnia rozpoczynamy miesiąc trzeźwości i abstynenci w naszej Ojczyźnie. Przez cały miesiąc sierpień na ołtarzu Św. Józefa będzie udostępniona „Parafialna księga trzeźwości” – do której będzie można wpisać dobrowolne deklaracje zobowiązania abstynencji.

4. W przyszłą niedziele 2 sierpnia na mszy św. o godz. 11.30 nastąpi przekazanie urzędu proboszcza ks. Stanisławowi Gołyźniakowi któremu już dziś życzymy wszelkich potrzebnych darów i owocnej pracy w naszej parafii.