26 stycznia 2020r. – 3 Niedziela Zwykła.

1. Serdecznie witamy w naszej parafii zespół „Zbrucz” z Tarnopola na Ukrainie. Dziękujemy za ubogacenie liturgii swoim śpiewem. Po mszy św. nasi Goście wykonają jeszcze kilka utworów.

2. Serdecznie zapraszamy dziś dzieci wraz z rodzicami na ostatni w tym sezonie spektakl Jasełek Salezjańskich. Rozpoczęcie w sali teatralnej w „Nowym Kościele” o godz. 16.00.

3. Dziś o godzinie 17.30 różaniec, a o godz. 18.30 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

4. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską  w naszej parafii. W dniach 27, 28 i 29 stycznia udamy się między innymi także do rodzin zgłoszonych indywidualnie. Kolęda w nowych blokach przy ulicy Zagrodowej 31I i 31J odbędzie się w środę 29 stycznia od godz. 16.00.

5. We wtorek 28 stycznia po mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji.

6. W piątek 31 stycznia w naszym mieście będziemy obchodzić liturgiczną Uroczystość Św. Jana Bosko. Msze św.  w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

7. W następną niedzielę 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

8. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. W naszej parafii odbędzie się w środę 12 lutego o godz. 18.00. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci z klas trzecich będzie miało miejsce w niedzielę 16 lutego br. na mszy św. o godz. 11.30.

9. Zachęcamy także do zainteresowania się dostępną w naszej parafii prasą katolicką. Dzisiejszej niedzieli jest dostępny kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.