27 grudnia 2020 r. – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYJI I JÓZEFA

1. Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania i udekorowania naszego kościoła na Święta Bożego Narodzenia: siostrze zakrystiance, pani sprzątającej nasz kościół, naszym panom pracownikom. Dziekuję wspólnocie Domowego Kościoła za przygotowanie szopki, Panu organiście, Siostrze katechetce i osobom, które muzycznie ubogaciły liturgię tych świętych dni oraz Służbie Liturgicznej. Bardzo dziękuję wszystkim salezjanom, którzy pełnili posługę w konfesjonale.

2. Dziś w naszym kościele wypominki roczne za zmarłych o godz. 17.30 i Msza św. w ich intencji o 18.30.

3. W czwartek (31.12.) zapraszamy na godz. 9.00 na Mszę św. za zmarłych parafian, którzy odeszli do Pana w kończącym się 2020 roku.

4. W Sylwestra zapraszamy również na Mszę św. w intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium połączoną z nabożeństwem dziękczynnym o godz. 17.00 z okazji zakończenia roku kalendarzowego.

5. W pierwszy dzień Nowego Roku, w piątek, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W tym dniu w naszym kościele nie ma Mszy św. o godz. 6.00, a intencja tej Mszy przeniesiona jest na godz. 7.00. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.

6. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca.

7. W następną niedzielę (3.01.) po Mszy Św. o godz. 8.30 w kościele zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

8. W zakrystii są jeszcze do nabycia kalendarze parafialne na rok 2021.

9. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za ofiary złożone na tacę, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła i inne bieżące potrzeby. „Bóg zapłać!”.

10. W minionych miesiącach listopadzie i grudniu zakończyli swoją ziemską pielgrzymkę następujący nasi parafianie: Andrzej Noworyta, Zofia Biegun, Zbigniew Meduna, Zbigniew Bielowicz, Kazimierz Drabek, Eugeniusz Szpyrka, Stanisław Biegun, Elżbieta Knapik, Adam Cupiał, Władysław Kamiński, Jolanta Więcko-Wolniewicz, Sylwester Puchała, Kazimierz Drewniak, Jerzy Meduna, Eleonora Musiał, Czesław Kaim, Józef Maroszek, Franciszek Rosiek, Stanisław Salamon, Maria Jankowska i Jadwiga Huczek.