27 września 2020 r. – 26 Niedziela Zwykła

1. Dzień Modlitwy w Intencji Małżeństw i Rodzin pod hasłem „Eucharystia jest źródłem miłości”. Dlatego podczas każdej Mszy św. pragniemy dokonać Aktu Zawierzenia Rodzin naszej parafii Matce Bożej.

2. Dziś ostatnia niedziela m-ca – o godz. 17.30 różaniec, a o 18.30 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Zapraszamy.

3. W najbliższy wtorek, w święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, zapraszamy na „Wieczór Miłosierdzia”, który poprowadzi ks. Przemysław Sawa i Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie przez wstawiennictwo świętych Archaniołów.

4. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę o 18.00. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież, do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W święto św. Teresy od Dzieciątka Jezus, 1 października, Siostry Karmelitanki zapraszają na Mszę św. z obrzędem poświęcenia płatków róż o godz. 17.00.

6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek, 2 października, w godzinach porannych odwiedzimy chorych naszej parafii. W tym dniu spowiedź w naszym sanktuarium od godz. 15.00, o godz. 17.00 Msza św., a zaraz po niej nabożeństwo różańcowe.

7. W sobotę, 3 października, zapraszamy po Mszy św. o godz. 8.00 na spotkanie Koło Misyjne oraz Zarząd Stowarzyszenia Czcicieli Wspomożycielki.

8. Od dzisiejszej niedzieli Msza Św. o godz. 18.30 jest dedykowana w sposób szczególny ludziom młodym. Serdecznie ich zapraszamy!

9. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii. Polecamy nowy numer darmowej gazetki „Dobre nowiny”.