28 czerwca 2020r. – 13 Niedziela Zwykła.

1. Dziś z nabożeństwo czerwcowe o godz.18.00, a o 18.30 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Jutro w poniedziałek 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, i 18.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W  związku  z  rozpoczynającym się  czasem  wakacyjnym w miesiącu lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie w naszym kościele Mszy świętej o godz. 7.30.  Rozkład Mszy świętych w niedziele i święta  pozostaje bez zmian.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek 3 lipca w godzinach porannych odwiedzimy chorych którzy zostaną zgłoszeni telefonicznie w godz. urzędowania kancelarii. Spowiedź od godz. 15.00 i o godz. 17.00 msza św.

5. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką. Dzisiejszej niedzieli dostępna  jest bezpłatna gazetka ewangelizacyjna „Dobre Nowiny” i magazyn „Don Bosko” przeznaczony dla rodziców wychowujących dzieci i nauczycieli.