29 grudnia 2019r. – Niedziela Świętej Rodziny.

1. Dziś o godz. 17.30 różaniec, a o godz. 18.30 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. We wtorek 31 grudnia o godz. 9.00 zapraszamy na  mszę św. w intencji zmarłych parafian w 2019r. W ostatni dzień roku także o godz. 18.00. msza św. w intencji parafian i uczęszczających do naszego Sanktuarium, a po mszy nabożeństwo dziękczynno – błagalne.

3. W środę, w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to święto nakazane, msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 15.00 i o godz. 17.00 dodatkowa msza św.

5. W  niedzielę 5 stycznia  zapraszamy o godz. 16.00 do sali teatralnej w „Nowym kościele” na premierę  Jasełek Salezjańskich. Kolejne spektakle będą prezentowane w niedzielę: 12, 19 i 26 stycznia 2020r. również o godz. 16.00.

6. Już dziś serdecznie zapraszamy w poniedziałek 6 stycznia dzieci wraz rodzicami na Orszak Trzech Króli.  Rozpoczęcie w naszym Sanktuarium mszą o godz. 11.30. Po mszy nastąpi uroczysty przemarsz ulicami miasta do Kościoła Św. Józefa. Poprosimy aby uczestnicy rozpoczynający orszak w naszym kościele ubrali się na kolor niebieski.

7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Szczegółowy rozkład kolędy znajduje się w gablotkach i na naszej stronie internetowej.