4 października 2020 r. – 27 Niedziela Zwykła

Nasz Proboszcz ks. Stanisław Gołyźniak już od trzech tygodni przebywa w szpitalu (obecnie Kraków-Prokocim). Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie wypraszając dla niego łaskę zdrowia i szybki powrót do naszej wspólnoty parafialnej.

1. Nabożeństwa różańcowe w miesiącu październiku w niedzielę o godz. 18.00, a w dni powszednie o godz. 17.00. Zapraszamy!

2. Planowana na ten tydzień wizytacja ks. Inspektora Marcina Kaznowskiego została odwołana i przeniesiona na czas 9-16 grudnia br..

3. W środę (7.10.2020) na początku nabożeństwa różańcowego poświęcimy różańce dzieciom przygotowujących się do I Komunii Św..

4. Z przykrością informujemy, że uroczystość Bierzmowania, planowana na piątek (9.10.2020) w naszej parafii, została odwołana. Po ustaleniu nowego terminu natychmiast powiadomimy młodzież i rodziców.

5. W następną niedzielę (11.10.2020) obchodzimy XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła młodzież naszej parafii i wolontariusze SP w Zaborzu będą zbierać do puszek ofiary na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla ubogiej i uzdolnionej młodzieży.

6. Zapraszamy do udziału w eksternistycznym Seminarium Odnowy Wiary przygotowanym przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody, które odbędzie się w naszej parafii. Ta forma ewangelizacji dostosowana jest do obecnych wymogów epidemicznych. Rozpoczęcie – 16 października br. Więcej informacji na plakatach w gablotce i na stronie parafialnej.

7. W tylnej części kościoła przy gazetach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii.

9. W miesiącu wrześniu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: Włodzimierz Smętek, Henryk Snadny, Marek Wieczorek, Tomasz Barciński, Jerzy Pasterak, Wiesław Wędzicha, Tomasz Ledwoń, Edward Kordek, Elżbieta Jarosz i Gustaw Rodzinka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…