8 grudnia 2019 r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła młodzież prowadzi kwestę przeznaczoną na pomoc dla „Kościoła na Wschodzie”. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

2. Opłatki, świece wilijnego dzieła pomocy dzieciom ”Caritas” i kalendarze można dziś nabyć w po każdej mszy św. w salce przy placu św. Jacka, a w dni powszednie po roratach w zakrystii.

3. Nieszpory w dniu dzisiejszym w naszym Sanktuarium o godz. 18.00.

4. We wtorek zapraszamy do naszego sanktuarium o godz. 18.00 na spotkanie modlitewne prowadzone przez SECiM.

5. Serdecznie zapraszamy na Roraty które od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a w soboty o godz. 8.00.

Przypominamy także że dni powszednie Adwentu nie ma w naszym kościele Mszy św. o godz. 18.00.

6. Oratorium zaprasza na kolejne Oświęcimskie Spotkanie dla Ducha Wzrastania, które odbędzie się  sobotę 14 grudnia. Rozpoczęcie w kościele o godzinie 18.00.

7. W imieniu organizatorów XII Oświęcimskiej Wigilii zapraszamy mieszkańców miasta w niedzielę 22 grudnia  o godz. 16.00 na Rynek miasta na spotkanie wigilijne.

8. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej parafii przeżywające w tym roku kalendarzowym jubileusz 25 i 50-lecia małżeństwa na „Parafialny Jubileusz małżeństw” z odnowieniem przyrzeczeń,  który odbędzie się w niedzielę  Świętej Rodziny – 29 grudnia o godz. 10.00.

9. Za tydzień III niedziela miesiąca. Taca z tego dnia będzie przeznaczona renowację schodów naszej świątyni.