9 sierpnia 2020r. – 19 Niedziela Zwykła.

1. Dziś nieszpory niedzielne o godz. 18.00

2. We wtorek, 11 sierpnia, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

3. W dniu 11 sierpnia zapraszamy na autokarową pielgrzymkę Częstochowy. Wyjazd o godzinie 8.00 z placu przed szkołą salezjańską. Msza Święta na Jasnej Górze o godz. 13.30. Koszt 30 zł. Zapisy na portierni Zakładu Salezjańskiego, płatność w dniu wyjazdu. Szczegółowe informacje są dostępne u Pani Żaneta Skamaj tel. 607-099-753.

4. W piątek, 14 sierpnia – uroczystość Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, Patrona naszego Kościoła partykularnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Panu Bogu biskupów, prezbiterów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę, 15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. W czasie każdej Mszy pobłogosławimy kwiaty, zioła i zboża. W tym dniu składka przeznaczona jest na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie.

6. W następną niedzielę będziemy przeżywać zewnętrzną uroczystość odpustową ku czci św. Jacka, prezbitera. Kazania wygłosi O. Stanisław Nowak, Dominikanin.