WYDARZENIA W OBIEKTYWIE

BIERZMOWANIE 2018

17 marca 2018r.

Sakrament bierzmowania naszej młodzieży ( 82 os.) udzielił Ks. Bp. Witaliy Krywicki Ordynariusz diecezji kijowsko-żytomierskiej.

Zdjęcia: ks. Paweł Gacek sdb

REKOLEKCJE S.P. ZABORZE

Rekolekcje wielkopostne w Szkole Podstawowej w Zaborzu - 13 marca 2018 r.

prowadził ks. Jan Hańderek i przedstawiciele Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego z Krakowa.

Zdjęcia: ks. Marek Głuch sdb

Droga Krzyżowa 9 marca 2018

Droga krzyżowa "z Sercem" prowadzona przez dzieci i przygotowana przez siostrę Felicytę. Piątek 9 marca 2018r. godz. 17.00

FERIE ZIMOWE 2018 - WISŁA

Wyjazd scholi i L.S.O. na ferie zimowe. Wisła - 10-13 lutego 2018r.

W dniach od 10 do 13 lutego br.  schola i ministranci uczestniczyli w zimowisku w Wiśle zorganizowanym przez s.Felicytę Różańską oraz ks.Mariana Gruszczyka.
                W dzień przyjazdu część osób wybrała się na narty, a reszta miała okazję oglądać skoki narciarskie w strefie kibica i wspierać naszych reprezentantów. Wieczorem razem spędzaliśmy czas na grze w Bingo. Drugi dzień zaczęliśmy Mszą Św., a po obiedzie poszliśmy na rynek, gdzie mogliśmy kupić pamiątki. Następnie wybraliśmy się na spacer, aby podziwiac piękne widoki. Nasze wędrowanie zakończylo się zabawą na śniegu. Na dobranoc oglądaliśmy film. W poniedziałek po raz kolejny odwiedziliśmy stok narciarski natomiast druga część grupy zjeżdżała w tym czasie na jabłuszkach.Po południu uczestniczyliśmy we Mszy Św. W kaplicy domowej , a na koniec braliśmy udział w pogodnym wieczorku, gdzie po wspólnej zabawie mieliśmy okazję podziękować organizatorom i wychowawcom za poświęcony nam czas. W ostatni dzień  naszego pobytu opiekunowie przygotowali dla nas wycieczkę na basen. Po południu spakowaliśmy rzeczy do busów i wyruszyliśmy do Oświęcimia.
                Wyjazd był świetną okazją do wspólnej zabawy i aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Na pewno długo zostanie w naszej pamięci.

 

S. Felicyta

Premiera Jasełek salezjańskich 2018

Premiera Jasełek Salezjańskich - 7 stycznia 2018