WYDARZENIA W OBIEKTYWIE

Spotkanie ze Św. Mikołajem - Schola i L.S.O.

Dnia 3 grudnia 2016 odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem, w którym wzięła udział młodsza schola Canticum oraz ministranci i lektorzy naszej parafii.

Dużo radości sprawiła obecność ,,świętego". który zaskoczył wszystkich krótką brodą. Jednak fakt ten nie zgasił dziecięcej wiary w autentyczność realnego Gościa i prezentów.

Usatysfakcjonowani już dziś czekamy na spotkanie z NIM w przyszłym roku :)

 

Przegląd Twórczości Chrześcijańskiej - Lędziny

W dniu 18. 11 br młodsza schola Canticum wzięła udział w VIII Przeglądzie Twórczości Chrześcijańskiej ,,Razem" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach podczas którego zajęła I miejsce w kategorii zespołów wokalno - muzycznych.

11 listopada 2016.

Msza za Ojczyznę - 11 listopada 2016r.

Foto: Tomasz Daczyński.

Korowód Wszystkich Świetych 31.10.2016

Korowód Wszystkich Świętych 

,,To dla mnie i dla ciebie, święci orędują w niebie?

 

         W Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych , a zarazem w ostatni dzień października, odbył się w naszej parafii niezwykły korowód świętych.

         Rozpoczął się on o godzinie 17:00 uroczystym wejściem do świątyni                                  z relikwiarzami świętych: Jana Bosko, Michała Rua, Dominika Savio, Augusta Czartoryskiego i Jana Pawła II , gdzie następnie za pośrednictwem Maryi - Królowej Wszystkich Świętych - prosiliśmy Boga o dar świętości dla każdego                   z nas podczas wspólnej modlitwy różańcowej.                                                           Ten wielobarwny marsz był zachętą dla dzieci i ich rodziców do poznania swoich  patronów i  innych świętych , za których dzieci tak licznie się przebrały.                         Na zakończenie każdy otrzymał mały upominek za wytrwałe uczestnictwo                    w nabożeństwach różańcowych.

         Każdy z nas może być świętym, tylko trzeba nam wsłuchać się w głos Boga i podążać tą drogą, którą On nam wyznaczył tutaj na ziemi.

Święci dają nam podpowiedź jak iść tą drogą, aby osiągnąć niebo. Skorzystajmy z ich pomocy i dążmy do świętości !!!

s. Felicyta

 

Spotkanie z ks. Antonello Cadeddu - 02.10.2016r.

Spotkanie z ks. Antonello Cadeddu 2 października 2016

Zdjęcia udostępnione dzięki stronie Diecezji Bielsko Żywieckiej ( fot. Robert Karp)

i  fb - Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody.