WYDARZENIA W OBIEKTYWIE

Odkrywcy skarbów - Roraty 2016

,,Tyle skarbów mam, ile tobie dam! ?

 

Tegoroczne oczekiwanie na narodziny Zbawiciela ubogaciło odkrywanie skarbów naszej diecezji, ponieważ w marcu przyszłego roku będziemy świętować 25 lat od jej erygowania przez papieża Jana Pawła II. Dlatego też tematyka rorat miała nas wprowadzić  w skarby naszego diecezjalnego kościoła.

W kolejnych dniach naszą świątynię  rozświetlały lampiony wielu młodych odkrywców skarbów, którzy wyruszyli na ich poszukiwanie. Był to czas poznawania wyjątkowych miejsc                i osób związanych z  naszą diecezją. Każdy otrzymał mapkę, aby po kolejnych roratach przyklejać do niej otrzymany obrazek ze skarbem. Codziennie na dzieci czekały pytania konkursowe. Dla najbardziej wytrwałych ksiądz proboszcz przygotował nagrody, które poszukiwacze skarbów otrzymali po ostatnich roratach.

Wszystkim odkrywcom skarbów naszej diecezji bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i gratulujemy tym najbardziej wytrwałym !

                                                                         

Prawdziwe skarby czekają na Ciebie w niebie!

 

s. Felicyta

MIKOŁAJ 2016

Spotkanie Św. Mikołaj z uczestnikami "RORAT" - 6 grudnia 2016

Spotkanie ze Św. Mikołajem - Schola i L.S.O.

Dnia 3 grudnia 2016 odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem, w którym wzięła udział młodsza schola Canticum oraz ministranci i lektorzy naszej parafii.

Dużo radości sprawiła obecność ,,świętego". który zaskoczył wszystkich krótką brodą. Jednak fakt ten nie zgasił dziecięcej wiary w autentyczność realnego Gościa i prezentów.

Usatysfakcjonowani już dziś czekamy na spotkanie z NIM w przyszłym roku :)

 

Przegląd Twórczości Chrześcijańskiej - Lędziny

W dniu 18. 11 br młodsza schola Canticum wzięła udział w VIII Przeglądzie Twórczości Chrześcijańskiej ,,Razem" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach podczas którego zajęła I miejsce w kategorii zespołów wokalno - muzycznych.

11 listopada 2016.

Msza za Ojczyznę - 11 listopada 2016r.

Foto: Tomasz Daczyński.