INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA 18.11.2018 r.

6.00

+ Kazimierz Jarosz (msza gregoriańska)

7.00

+ Marian Kwaśniak (msza gregoriańska)

8.30

Za zmarłe członkinie z II Róży Matek im. św. Teresy i zmarłych z ich rodzin

8.30

Msza św. wieczysta za żywych i zmarłych (Związek Mszalny)

8.30

+ Franciszka (f) Rusin (msza gregoriańska)

8.30

+ Maria Porwisz (msza gregoriańska)

8.30

+ Marian Dubiel

10.00

W intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium

10.00

+ Elżbieta Talik (msza gregoriańska)

10.00

+ Jan Cisowski (msza gregoriańska)

10.00

+ Zbigniew Froń (msza gregoriańska)

11.30

++ Danuta i Kazimierz Hołowie od dzieci

13.00

++ Helena i Jacek Janochowie

18.30

W pewnej intencji

PONIEDZIAŁEK 19.11.2018 r.

7.30

+ Władysław Naras od rodziny

7.30

+ Jerzy Lubiak od brata Eugeniusza z Muszyny i rodziny Lubiaków

8.00

++ Maria Kula z rodzicami

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od syna Krzysztofa z żoną

18.00

+ Ryszard Czerwik od Ireny i Ryszarda Toczków

18.00

+ Aleksander Liber od syna Sławomira

WTOREK 20.11.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od syna z rodziną

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od wnuczka Pawła z rodziną

18.00

+ Kazimierz Kucharczyk od żony i dzieci

18.00

+ Karol Górak od syna Kazimierza z rodziną

ŚRODA 21.11.2018 r.

7.30

+ Józefa (f) Miłoń od wnuczki Moniki, Patrycji i Pauliny

7.30

+ Julian Naras w 13 rocznicę śmierci

8.00

+ Ryszard Burman od kolegi Mariusza Podbiała, Doroty Czech z rodziną oraz od Józefy i Andrzeja Podbiałów

18.00

+ Stefan Jarzyna w 16 rocznicę śmierci

18.00

+ Aleksander Liber od bratowej

CZWARTEK 22.11.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od koleżanek i kolegów z działu handlowego Spółki Plantpol – Zaborze

7.30

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW w ciężkich chwilach doświadczeń chorobą dla Barbary i Józefa Pędziwiatrów

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od wnuczki Katarzyny z mężem i dziećmi

8.00

+ Lidia Łyczek od członkiń z Róży Matki Bożej Bolesnej

18.00

+ Ryszard Czerwik od Koła Łowieckiego „Sokół”

18.00

+ Aleksander Liber od rodziny Remsaków

PIĄTEK 23.11.2018 r.

7.30

+ Jerzy Lubiak od Krystyny Kęsek z córkami

7.30

+ Jolanta Bogdanowska od Józefa i Stanisławy Bogdanowskich z rodziną

8.00

+ Józefa (f) Miłoń od sąsiadów Kudroniów i Nitków

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Małgorzaty w 60 rocznicę urodzin z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW

18.00

+ Aleksander Liber od rodziny Borowskich

SOBOTA 24.11.2018 r.

7.30

+ Władysław Naras od rodziny

7.30

++ Henryk Włoszek i Henryk Przybyła

8.00

+ Ryszard Burman od koleżanek siostry Edyty: Moniki, Ani i Nataszy

18.00

W intencji Stowarzyszenia ADMA, grup parafialnych i dobrodziejów

18.00

Za zmarłych opiekunów i zmarłych członków Koła Misyjnego

18.00

Za zmarłe członkinie z Róży Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

NIEDZIELA 25.11.2018 r.

6.00

+ Kazimierz Jarosz (msza gregoriańska)

7.00

+ Marian Kwaśniak (msza gregoriańska)

8.30

++ Stefan Nowak w 7 rocznicę śmierci oraz Helena

8.30

Za zmarłych rodziców Salezjanów

8.30

+ Franciszka (f) Rusin (msza gregoriańska)

8.30

+ Maria Porwisz (msza gregoriańska)

10.00

++ Teresa Szczerbowska i Andrzej Kula z rodzicami

10.00

+ Elżbieta Talik (msza gregoriańska)

10.00

+ Jan Cisowski (msza gregoriańska)

10.00

+ Zbigniew Froń (msza gregoriańska)

11.30

W intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium

13.00

Roczki: Kacper Ruchała

18.30

W intencji zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych