Wizyta Duszpasterska

ROZKŁAD KOLĘDY 2018

od 2 – 5 stycznia 2018r.

 

2 stycznia - wtorek  – od godz. 15.30

1.

ul. Kolista - od początku  

Ks. Gacek Paweł

2.

ul. Kolista - od końca

Ks. Marian Gruszczyk

3.

ul. Zerwisko - od końca ( nr. 19 – 2 )

Ks. Leszek Leś

4.

ul. Beskidzka do baru Oleńka nr. 144,  do nr.183,

Rajsko ul. za Sołą, ul. Jagiełły 134 i 132.

Ks. Marek Głuch

5.

ul. Adolfin od końca

Ks. Ryszard Szymeczko

6.

ul. Zaborska  nr. nieparzyste ( 1- 27)  i ul. Wąwóz

Ks. Urbańczyk Andrzej

 

3 stycznia - środa– od godz. 15.30

1.

ul. Grojecka od przedszkola do kapliczki (nr.60 – 80)

ul. Borowiec  ( nr. 1 – 23).

Ks. Leszek Leś

2.

ul. Grojecka do początku do nr 34.

Ks. Marek Głuch

3.

ul. Grojecka od przedszkola od nr 36

Ks. Ryszard  Szymeczko

4.

ul. Ogródkowa od końca i  ul. Witaminka od początku

Ks. Marian Gruszczyk

5.

ul. Witaminka od końca

Ks. Gacek Paweł

 

4 stycznia - czwartek – od godz. 15.30

1.

ul. Sadowa domki jednorodzinne  od „Castoramy”

( nr. 79 - 33)

Ks. Ryszard Szymeczko

2.

ul. Św. Barbary od początku

ul. Sadowa domki jednorodzinne ( nr. 29 - 1)

Ks. Marian Gruszczyk

3.

ul. Beskidzka ( Stary Młyn) i ul. Kamienna

Ks. Leszek Leś

4.

ul. Mickiewicza od początku.

Ks. Gacek Paweł

 

5 stycznia- piątek  – od godz. 15.30

1.

ul. Zajazdowa - od końca do ul. Kamieniec

Ks. Marian Gruszczyk

2.

ul. Kamieniec – od końca do ul. Jagiełły

Ks. Marek Głuch

3.

ul. Chełmońskiego od ( nr. 32 - 1 ).

Ks. Leszek Leś

4.

ul. Węgielnik od początku

Ks. Paweł Gacek

5.

ul. Węgielnik  od końca

Ks. Ryszard Szymeczko

 

 

ROZKŁAD KOLĘDY

od 8 - 13 stycznia 2018r.

 

Poniedziałek  8 stycznia - od godz. 15.30

1.

ul. Jagiełły  nr nieparzyste od ul. Kościeleckiej do ronda ( nr. 73 - 49).

Ks. Ryszard Szymeczko

2.

ul. Jagiełły  nr parzyste od kapliczki do Kamieńca  82-108 i ul. Łęgowa i Głogowa.

Ks. Paweł Gacek

3.

ul. Jagiełły od ronda nr parzyste do kapliczki

 nr.  40 – 80a, i ul. Gajowa.

Ks.  Marek Głuch

4.

ul. Jagiełły nr nieparzyste od  Stawów adolfińskich  do ul. Kościeleckiej    ( nr 97 - 75).

Ks. Marian Gruszczyk 

 

wtorek 9 stycznia  – od godz. 15.30

1.

ul. Jagiełły od (nr 130 – 110) nr parzyste  i ul. Beskidzka 158

Ks. Andrzej Policht

3.

ul. Kossaka i ul. Malczewskiego,

Ks. Marek Głuch

4.

ul. Nowe Stawy od początku.

Ks. Ryszard Szymeczko

5.

ul. Nowe Stawy od końca ( od nr. 14 a b c d)

Ks. Leszek Leś

 

Środa 10 stycznia  – od godz. 15.30

1.

ul. Królowej Jadwigi od początku i ul. Podstawie

Ks. Marek Głuch

2.

ul. 11 listopada bloki 4, 6, 8 

Ks. Andrzej Policht

3.

ul. 11 listopada 3a, 3b, 3c, 3d

Ks. Paweł Gacek

4.

ul. 11 listopada 3e, 3f, 3g

Ks. Leszek Leś

5.

ul. Klasztorna i ul. Jagiełły o początku do ronda

(nr. Nieparzyste do 47)

Ks. Marian Gruszczyk

 

Czwartek 11 stycznia  – od godz. 15.30

1.

ul. Nad Młynówką bloki  12, 14, 16

Ks. Ryszard Szymeczko

2.

ul. Nad Młynówką  bloki  18, 20, 22

Ks. Paweł Gacek

3.

ul. Nad Młynówką bloki  24, 26, 28

Ks. Marian Gruszczyk

4.

ul . Nad Młynówką blok nr. 10 i domki jednorodzinne od osiedla do ul. Jagiełły.

Ks. Leszek Leś

Piątek 12 stycznia  – od godz. 15.30

1.

ul. Zaborska  nr. parzyste (54 -100)

Ks. Andrzej Urbańczyk

2.

ul. Zaborska nr. parzyste (142 – 102)

Ks. Paweł Gacek

3.

 ul. Paździory od początku

Ks. Marek Głuch

4.

Za Potokiem i ul. Paździory od końca

Ks. Marian Gruszczyk

5.

ul. Pod Dębem ( od początku )

Ks. Leszek Leś

6.

ul. Przedzieleń, ul. Porębska, ul. Wodna i ul. Graniczna

Ks. Ryszard Szymeczko

 

Sobota 13 stycznia   – od godz. 10.00

1.

ul. Rowerowa i ul. Pod Górką od Gimnazjum

 Ks.

2.

ul. Porębskiego nr parzyste od początku 

i nr. nieparzyste od końca

Ks. Andrzej Urbańczyk

4.

ul. Zagrodowa bloki  5, 7, 9, 11,13, 15, 17, 19

Ks. Artur Siewarga

5.

ul. Pod Olszyną od początku  i przyległe domki z ul. Ceglanej do obwodnicy ( nr 15,17, 28, 26, 24).

Ks. Ryszard Szymeczko

6.

ul. Pod Olszyną od końca i ul. Zagrodowa od końca

ks. Ks. Marian Gruszczyk

7.

ul. Zagrodowa domki jednorodzinne od obwodnicy do  początku

Ks. Marek Głuch

 

Poniedziałek 15 stycznia  – od godz. 15.30

 

1.

ul. Zagrodowa bloki  21, 23, 25, 27

Ks. Marek Głuch

 

3.

ul. Zagrodowa bloki  29, 31 31a i 31b

Ks. Marian Gruszczyk

 

4.

ul. Willowa

Ks. Paweł Gacek

 

5.

ul. Pionierów od początku ( nr. 2 – 19).

Ks. Ryszard Szymeczko

 

6.

ul. Jaśminowa i ul. Azaliowa

Ks. Andrzej Policht

 

Wtorek 16 stycznia  – od godz. 15.30

 

1.

ul. Jutrzenki i ul. Sosnowa

Ks. Marek Głuch

 

2.

ul. Jarzębiny i ul. Makowa

Ks. Marian Gruszczyk

 

3.

ul. Osiedlowa i ul. Rolnicza

Ks. Andrzej Policht

 

4.

ul. Sadowa 34, 36, 38

Ks. Leszek Leś

 

Środa 17 stycznia środa  – od godz. 15.30

 

1.

ul. Sienkiewicza od (numery nieparzyste 1-15

i nr. parzyste 14 – 2.)

Ks. Marek Głuch

 

2.

ul. Liliowa i ul. Słoneczna

Ks. Leszek Leś

 

3.

ul. Letnia, ul. Wiosenna

Ks. Paweł Gacek

 

4.

ul. Sadowa 40, 42, 54

Ks.  Ryszard Szymeczko

 


Czwartek 18 stycznia – od godz. 15.30

1.

ul. Sadowa 2, 4, 6, 8

Ks. Leszek Leś

2.

ul. Sadowa 10, 16d, 16c, 16b

Ks. Paweł Gacek

3.

ul. Sadowa  16a, 20a, 20b

Ks. Ryszard Szymeczko

5.

ul. Sadowa 20c, 20d, 20e

Ks. Marian Gruszczyk


Piątek 19 stycznia – od godz. 15.30

1.

ul. Akacjowa – od początku do (nr 1 – 25, 90 – 102, i 2-20).

Ks. Marian Gruszczyk

2.

ul. Akacjowa – domki szeregowe osiedle ( numery od 86 -22).

Ks. Marek Głuch

3.

ul. Kalinowa i ul. Magnolii

Ks. Andrzej Urbańczyk

4.

ul. Grabowa, ul. Błękitna

Ks. Ryszard Szymeczko

5.

ul. Mikołajska i ul. Zaborska nr. parzyste od nr.4- 50.

Ks. Leszek Leś

6.

Plac słoneczny, ul. Piastowska, Mały Rynek,

Rynek Główny, Jana Bosko, ks. Knycza.

Ks. Paweł Gacek

Sobota 20 stycznia – od godz. 10.00

1.

ul. Sadowa 56, 58, 60, 62 i 64

Ks. Artur Siewarga

2.

ul. Sadowa 26, 28, 30 i 32

Ks. Leszek Leś

3.

ul. Wrzosowa i ul. Cisowa

Ks. Ryszard Szymeczko

4.

ul. Jałowcowa

Ks. Marian Gruszczyk

5.

ul. Przeczna, ul. Jagiełły nr. parzyste od ronda do nr 6, ul. i ul. Parkowa.

Ks. Marek Głuch

Poniedziałek 22 stycznia – od godz. 15.30

1.

ul. Jezioro bloki ogrodowe nr. 25 - 27 i 29 - 31

Ks. Marek Głuch

2.

 ul. Jezioro – domki jednorodzinne od początku

Ks. Paweł Gacek

3.

ul. Jezioro – domki jednorodzinne od końca

 i ul. Wójtowiec

Ks. Marian Gruszczyk

4.

ul. Zaborska od końca ( nr. 168-148 i 55 - 41)

i ul. Batorego

Ks. Ryszard Szymeczko

Wtorek 23 stycznia – od godz. 15.30

1.

ul. Ceglana od „Hellady”, i ul. Kościelecka od  strony obwodnicy

Ks. Leszek Leś

2.

ul. Kościelecka od początku

Ks. Marek Głuch

3.

ul. Polna od początku ( nr 3 - 22)

Ks. Marian Gruszczyk

Czwartek 25 stycznia– od godz. 15.30

1.

Zagrodowa 31c, i 31d

Ks. Leszek Leś

2.

Zgłoszenia Indywidualne       

Ks. Marian Gruszczyk

3.

Zgłoszenia indywidualne

Ks. Ryszard Szymeczko

Piątek 26 stycznia – od godz. 15.30

1.

Zgłoszenia indywidualne

Ks. Marek Głuch

Sobota 27 stycznia – od godz. 10.00

1.

ul. Jaworowa

Ks. Leszek Leś

2.

Zgłoszenia indywidualne

Ks. Ryszard Szymeczko