21 kwietnia 2019r. - Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

 

1. Wraz  z całym Kościołem w trwamy radosnej oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i przygotowaniu do Niedzieli Bożego Miłosierdzia. Dziś i jutro nowenna Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, a w kolejne dni tygodnia na zakończenie wieczornej mszy św.

 

2. Pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie wszystkim którzy w jakikolwiek sposób swoją pracą i poświeceniem przyczynili się do przeżycia Triduum Paschalnego i tegorocznych Świąt Wielkanocnych.  W sposób szczególny kapłanom na ręce przełożonego naszej Wspólnoty zakonnej za posługę w konfesjonale. Księżom, siostrom Serfitkom,  służbie liturgicznej, scholi Canticum, chórowi Auxilium za przygotowanie liturgii.

Składamy serdeczne podziękowanie siostrze zakrystiance i paniom za dekorację świątyni, prace porządkowe, przygotowanie Ciemnicy i wspólnocie Neokatechumenalnej za wykonanie „Grobu Pańskiego”. Grupom parafialnym za  prowadzenie wspólnych adoracji i drogi krzyżowej. Bóg zapłać.

 

3. Jutro – poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielę. Jutrzejsza taca jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

4. Ze względu na oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego liturgiczną Uroczystość Św. Wojciecha będziemy obchodzić w tym roku w dniu 30 kwietnia.

 

5. Serdecznie zapraszamy w najbliższą środę 24 kwietnia na czuwanie przed obrazem Wspomożycielki. O godz. 18.00 msza św. A po mszy wspólna modlitwa „Akatystem maryjnym” którą poprowadzi kantor Pan Jan Nowacki.

 

 

6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca w Kościele 75. Tydzień Miłosierdzia. W parafii Miłosierdzia Bożego na Zasolu uroczysta suma odpustowa o godz. 11.30.

 

 

7. Z racji Kapituły Inspektorii Krakowskiej intencje mszy świętych gregoriańskich za śp: Bronisława Żywczoka, Stanisława Klęczara, Hieronima Matlaka oraz Zofię Surovą od środy do soboty 27 kwietnia włącznie będą odprawiane w Krakowie. Przepraszamy za tę konieczną i niezależna od nas zmianę.

 

 

 

 

 

14 kwietnia 2019r. - Niedziela Palmowa

Ogłoszenia duszpasterskie

14 marca 2019r. – Niedziela Palmowa

 

1. Dziś dziewczęta z naszej scholii organizują kiermasz ozdób świątecznych z którego dochód będzie przeznaczony na dofinasowanie wyjazdu wakacyjnego dla dzieci z naszej parafii .

 

2. Dziś zapraszamy na spektakl  Misterium Męki Pańskiej – „Kiedy jeszcze było ciemno” Rozpoczęcie na scenie w sali teatralnej o godz. 16.00.

 

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.30.

 

4.  W WIELKI CZWARTEK 18 kwietnia

O godz. 18.00   celebrowana będzie Msza święta Wieczerzy Pańskiej.

Po Eucharystii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy.

Adoracja w tym dniu do godz. 23.00.

5. W WIELKI PIĄTEK  obowiązuje post ścisły.

O godz. 15.00 – zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie nowenny przed niedzielą Miłosierdzia Bożego.          

O godz. 17.15 w kościele - Droga Krzyżowa

O godz.18.00 rozpoczęcie liturgii wielkopiątkowej, i przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego który w tym roku będzie w kaplicy św. Jacka. Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 23.00.

                                          

6. WIELKA  SOBOTA jest dniem adoracji  Najświętszego sakramentu w Grobie Pańskim. Poświecenie pokarmów wielkanocnych w godzinach od 9.00 – 13.00.

W tym roku nie będzie prowadzonej zbiórki żywności w czasie święcenia pokarmów.

O godz. 18.00  na placu św. Jacka rozpoczniemy liturgię Wigilii Paschalnej. Na liturgię prosimy przynieść świece.

 

7. Plan Adoracji przy Grobie Pańskimi dla poszczególnych ulic i grup naszej parafii  jest  dostępny w gablotkach i na naszej stronie internetowej.

 

8. REZUREKCJA – W NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

O godz. 6.00.  Procesja  Rezurekcyjna  przejdzie ulicami: Jagiełły, Zaborską, Piastowską i Rynek Miasta. Prosimy o przygotowanie sztandarów, feretronów. Informujemy także że w tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 7.00.

 

 

 

7 kwietnia 2019r. - 5 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

 

2. W najbliższy wtorek 9 kwietnia zapraszamy do naszego sanktuarium po mszy św. o godz. 18.00 na spotkanie modlitewne prowadzone przez SECIM.

 

3. Droga krzyżowa w naszym kościele w piątek o godz. 8.30, 17.00.

Także w najbliższy piątek 12 kwietnia odbędzie na droga krzyżowa ulicami naszego miasta. Rozpocznie o godz. 18.00 w parafii Św. Maksymiliana. Zapraszamy również do wzięcia udziału w tegorocznej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej która rozpocznie się w naszym Sanktuarium w najbliższy piątek 12 kwietnia mszą św. o godz. 20.00. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują na stronie internetowej – www.edk.org.pl .

 

4. Zapraszamy  dziś o godz. 16.00 do Sali teatralnej w „Nowym kościele” na Misterium Męki Pańskiej  pt. "Gdy jeszcze było ciemno”. Kolejny spektakl będzie prezentowany w niedzielę 14 kwietnia o godz. 16.00.

 

5. Chór męski Auxilium prowadzi nabór nowych kandydatów.

Zgłoszenia i próby odbywają się we wtorki i piątki o godz. 17.00.

 

6. Przez okres Wielkiego Postu na ołtarzu św. Józefa jest udostępniona „Parafialna księga trzeźwości” do której można wpisywać dobrowolne zobowiązania trzeźwości, oraz skarbonka na jałmużnę wielkopostną która zostanie przekazana na dożywianie dzieci w salezjańskim ośrodku w Gambii w Afryce.

 

7. W dniach od 26-28 kwietnia br. przy naszej parafii będzie prowadzony kurs dla mężczyzn pod nazwą „Józef Cichy Bohater”. Więcej informacji znajduje się na plakatach. Zapisy są prowadzone za pośrednictwem strony internetowej lub w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania.

 

8. Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświecenie palm o godz. 11.30 na placu św. Jacka. W przyszłą niedzielę zapraszamy także na kiermasz wielkanocny przygotowany przez dziewczęta z naszej scholi. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na organizację wyjazdu wakacyjnego dla dzieci z naszej parafii.

 

 

 

31 marca 2019r. - 4 Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie

31 marca 2019r. – 4 Niedziela Wielkiego Postu.

 

1. Od dnia dzisiejszego do środy 3 kwietnia odbywają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne które prowadzi ks. Andrzej Gołębiowski którego serdecznie witamy.

Szczegółowy rozkład rekolekcji jest dostępny na plakatach, w gazetce parafialnej i na naszej stronie internetowej. W tym roku, odpowiadając na sugestię wielu parafian od poniedziałku do środy oprócz mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 będzie nauka rekolekcyjna o godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.

 

2. Dziś „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

 

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek 5 kwietnia w godzinach porannych odwiedzimy chorych naszej parafii. Od godz. 15.00 dyżur spowiedników, o 17.00 msza św. a po niej droga krzyżowa.

 

4. Do niedzieli palmowej na ołtarzu św. Józefa będzie udostępniona „Parafialna księga trzeźwości” do której można wpisywać dobrowolne zobowiązania trzeźwości, oraz skarbonka na jałmużnę wielkopostną która zostanie przekazana na dożywianie dzieci w salezjańskim ośrodku w Gambii w Afryce.

 

5. Zapraszamy do wzięcia udział w Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce z Hałcnowa do Łagiewnik która będzie odbędzie się w dniach od 30 kwietnia do 3 maja. Zapisy są prowadzone za pośrednictwem strony internetowej i w Parafii św. Maksymiliana w godzinach urzędowania kancelarii.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie przed kościołem.

 

6. W najbliższą sobotę 6 kwietnia zapraszamy o godz. 16.00 do Sali teatralnej na premierę Misterium Męki Pańskiej pod tytułem: „Kiedy jeszcze było ciemno”. Kolejne spektakle będą prezentowane w niedziele 7 i 14 kwietnia o godz. 16.00.

 

7. Parafia Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu w dniach od 17-19 maja br. Organizuje WARSZTATY MUZYKI LITURGICZNEJ. Szczegółowe  informacje znajdują  się na plakatach i na stronie internetowej parafii Wniebowzięcia.

 

8. Wielkopostny dzień skupienia dla członków modlitewnego pogotowia Bożego Miłosierdzia odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godz. 10.00 w parafii Wniebowzięcia N.M.P.

 

9. Dzisiejszej niedzieli jest dostępny kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” i magazyn „Don Bosko” przeznaczony dla rodziców wychowujących dzieci i nauczycieli.

 

10. W miesiącu marcu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie:

+ Mirosław Komendera, + Marian Lekacz, + Władysław Kajm i + Jacek Warchał.

Polecajmy naszych zmarłych miłosierdzi Bożemu.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

24 marca 2019r. - 3 Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie

24 marca 2019r. – 3 Niedziela Wielkiego Postu.

 

1. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

 

2. Jutro w poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego i dzień Świętości Życia. W tym dniu będzie można przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego. Druki deklaracji znajdują się na stojaku przy kracie. Wypełnione deklaracje będzie można złożyć w czasie uroczystej mszy św. o godz. 17.00 celebrowanej przez ks. Bp. Romana Pindla w Kościele św. Maksymiliana.

 

3. We wtorek 26 marca zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji.

 

4.  W najbliższy piątek 29 marca zapraszamy na parafialną  drogę krzyżową na osiedlu Stare Stawy. Rozpoczęcie o godz. 18.00 przy Domu osiedlowym na ul. Zagrodowej 1. Po przejściu ulicami osiedla zakończenie przy kapliczce na ul. Zagrodowej.

W tym dniu wyjątkowo nie będzie drogi krzyżowej w kościele o godz. 17.00.

 

5. Od najbliższej niedzieli 31 marca do środy 3 kwietnia odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne prowadzone przez ks. Andrzeja Gołębiowskiego sdb.

W tym roku, odpowiadając na sugestię wielu parafian będzie od poniedziałku do środy nauka rekolekcyjna o godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.

 

6. Do niedzieli palmowej na ołtarzu św. Józefa będzie udostępniona „Parafialna księga trzeźwości” do której można wpisywać dobrowolne zobowiązania trzeźwości, oraz skarbonka na jałmużnę wielkopostną która zostanie przekazana na dożywianie dzieci w salezjańskim ośrodku w Gambii w Afryce.

 

7. Zapraszamy do wzięcia udział w Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce z Hałcnowa do Łagiewnik która będzie odbędzie się w dniach od 30 kwietnia do 3 maja. Zapisy są prowadzone za pośrednictwem strony internetowej i w Parafii św. Maksymiliana w godzinach urzędowania kancelarii.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie przed kościołem.

 

8. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Oświęcimiu informuje że 27 marca upływa termin zapisu dzieci do klasy I w roku szkolnym 2019/2020. Obwód szkoły obejmuje całą dzielnicę Stare Stawy i ulice z południowej części dzielnicy Stare Miasto.

 

9. Zespół Szkół Salezjańskich w Oświęcimiu, ogłasza nabór do klas pierwszych. W piątek 29 marca 2019 roku w godzinach od 12.00 do 16.00 serdecznie zapraszamy na „Dzień otwarty” w czasie którego można będzie zwiedzić szkołę oraz zasięgnąć dodatkowych informacji.

 

10. Wycieczka do Chochołowa dla osób grających w Jasełkach i opiekunów odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 marca. Wyjazd z Bulwarów nad Sołą. Zbiórka o godz. 7.00.

 

 

 

 

17 marca 2019r. - 2 Niedziela Wielkiego Postu

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

17 marca 2019r. – 2 Niedziela Wielkiego Postu.

1. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30. W piątki Wielkiego Postu w naszym Sanktuarium droga krzyżowa o godz. 8.30 i 17.00.

 

2. We wtorek 19 marca będziemy obchodzić Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N.M.P. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.  Po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez SECIM.

 

3. W sobotę 23 marca zapraszamy na drogę krzyżową w intencji trzeźwości Narodu Polskiego. Rozpoczęcie w Brzezince o godz. 10.00 przy Bramie Śmierci. Zakończenie mszą św. o godz. 13.00 w kościele Św. Maksymiliana Kolbe.

 

4. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego i kolejny dzień Świętości Życia. W tym dniu będzie można przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego. Druki deklaracji znajdują się na stojaku przy kracie. Wypełnione deklaracje będzie można złożyć w czasie uroczystej mszy św. o godz. 17.00 celebrowanej przez ks. Bp. Romana Pindla w Kościele św. Maksymiliana.

 

5. W dniach od 26-28 kwietnia br. przy naszej parafii będzie prowadzony kurs dla mężczyzn „Józef Cichy Bohater”. Więcej informacji znajduje się na plakatach. Zapisy są prowadzone za pośrednictwem strony internetowej lub w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania.

 

6. W dniach od 10-12 maja br. nasza parafia organizuje wyjazd na ogólnopolskie spotkanie Czcicieli Wspomożycielki Wiernych do Różanegostoku połączone z pielgrzymką do Sanktuarium M.B. Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej, Polskiego Loretto i Sokółki. Szczegółowe informacje są dostępne na plakatach i stronie internetowej.

Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania.

 

7. Zespół Szkół Salezjańskich w Oświęcimiu, ogłasza nabór do klas pierwszych. W piątek 29 marca 2019 roku w godzinach od 12.00 do 16.00 serdecznie zapraszamy na „Dzień otwarty” w czasie którego można będzie zwiedzić szkołę oraz zasięgnąć dodatkowych informacji.

 

8. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na planowane prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Serdecznie dziękujemy za składane ofiary na ten cel na tacę, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

 

 

 

 

 

10 marca 2019r. - 1 Niedziela Wielkiego Postu

 

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

10 marca 2019r. – 1 Niedziela Wielkiego Postu.

1. Franciszkanie z Harmęż serdecznie dziękują za wsparcie budowy sali konferencyjnej udzielone w ubiegłą niedzielę przez zbiórkę do puszek. Dzięki Waszej życzliwości została zebrana i przekazana na ten cel kwota 5.840,- zł. Bóg zapłać!

 

2. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

 

3. W najbliższy wtorek 12 marca zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji.

 

4. 15 marca droga krzyżowa w naszym sanktuarium o godz. 8.30 i  17.00, a z  racji 3 piątku miesiąca po mszy św. o godz. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

5. Nasza parafia  w sobotę 6 kwietnia organizuje wyjazd do Krakowa na Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu alumnów seminarium salezjańskiego. Informacja i zapisy dziś po mszach św. w zakrystii lub jutro w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

 

6. Przez okres Wielkiego Postu na ołtarzu św. Józefa będzie udostępniona „Parafialna księga trzeźwości” do której można wpisywać dobrowolne zobowiązania trzeźwości, oraz skarbonka na jałmużnę wielkopostną która zostanie przekazana na dożywianie dzieci w salezjańskim ośrodku w Gambii w Afryce.

 

7. Za tydzień w 3 niedziele miesiąca. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na planowane w tym roku prace remontowe przy naszym sanktuarium.

 

 

 

 

 

 

3 marca 2019r. - 8 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia duszpasterskie

03 marca 2019r. – 8 Niedziela zwykła.

 

1. Serdecznie witamy w naszej parafii O. Piotra Cubera franciszkanina. Dziękujemy skierowane do nas słowo. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszek na dzieło franciszkańskie w Harmężach.

 

2. Gorąco zapraszam dziś o godz. 15.00 do Sali teatralnej w „Nowym kościele” na spektakl pt. Józef Błogosławiony – na podstawie opracowań ks. Jana Krawca sdb, w wykonaniu Teatru Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wejście od ul. Św. Jana Bosko.

 

3. Dziś o godzinie 17.00 zapraszamy do kościoła Św. Józefa na mszę św. w intencji Żołnierzy Wyklętych.

4. W najbliższy poniedziałek i wtorek w godz. od 8.30 do 18.00 w ramach nabożeństwa 40 godzinnego zapraszamy do naszego sanktuarium na adorację Najświętszego Sakramentu.

Szczegółowy  rozkład adoracji dla poszczególnych ulic jest dostępny w gazetce parafialnej,

w gablotkach i na naszej stronie internetowej.

 

5. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa którą rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze Święte w naszym Kościele połączone z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 7.00, 8.00, 9.00, 18.00 i 19.30. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych i post ścisły, czyli ilościowy.

 

6. W piątki Wielkiego Postu w naszym Sanktuarium droga krzyżowa o godz. 8.30 i 17.00. Gorzkie Żale będą odprawiane w niedziele wielkiego postu o godz. 17.30.

 

7. W najbliższy piątek 8 marca uczestniczki programu urzekajaca.pl zapraszają  o godz. 18.00 na mszę w i intencji kobiet, a po mszy na spotkanie w kawiarence.

 

8. W dniach od 10-12 maja br. nasza parafia organizuje wyjazd na ogólnopolskie spotkanie Czcicieli Wspomożycielki Wiernych do Różanegostoku połączone z pielgrzymką do Sanktuarium M.B. Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej, Polskiego Loretto i Sokółki. Szczegółowe informacje są dostępne na plakatach i stronie internetowej. Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania.

9. Zachęcamy także do zainteresowania się dostępną w naszej parafii prasą katolicką.

Dziś dostępny jest między innymi kolejny numer bezpłatnego magazynu Don Bosko – przeznaczony dla rodziców wychowujących dzieci i nauczycieli.

 

10. W miesiącu lutym swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: + Adam Czarnota, + Franciszek Noworyta, i + Grażyna Małota.

 

 

 

24 lutego 2019r. - 7 Niedziela Zwykła.

1. Dziś o godz. 17.30 różaniec, a o godz. 18.30 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

 

2. We wtorek 26 lutego zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

 

3. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek 28 lutego o godz. 19.00 w świetlicy parafialnej.

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

W piątek 1 marca w godzinach porannych odwiedzimy chorych. Od godz. 15.00 dyżur spowiedników, o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

 

5. W najbliższą sobotę 2 marca spotkanie Koła Misyjnego i Zarządu Stowarzyszenia Czcicieli Wspomożycielki Wiernych po mszy św. o godz. 8.00.

 

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej dostępnej w parafii. Dziś jest dostępny kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.

 

7. W następną niedzielę 3 marca zapraszamy na spektakl pt. „Józef Błogosławiony”, na podstawie opracowania ks. Jana Krawca sdb, w wykonaniu Teatru Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Rozpoczęcie w sali teatralnej w „Nowym Kościele” o godz.15.00.

 

8. Zapraszamy wszystkich na karnawałowy koncert naszej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, który odbędzie się w Sali teatralnej po mszy świętej o godz. 10.00.

 

17 luty 2019r. - 6 Niedziela Zwykła.

 Ogłoszenia duszpasterskie

17 lutego 2019r. – 6 Niedziela Zwykła.

 

1. W najbliższy wtorek 19 lutego po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie modlitewne prowadzone przez szkołę ewangelizacji.

 

2. W środę 20 lutego odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcie I komunii św. w naszej parafii. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00.

 

3. Szkoła podstawowa Nr 1 w Oświęcimiu zaprasza na dzień otwarty  jutro w poniedziałek 18 lutego o godz. 17.00.

 

4. Szkoła podstawowa w Zaborzu zaprasza na dzień otwarty w środę 20 lutego w godz. 16.00 – 18.00.

 

5. Chór męski Auxilium ogłasza nabór nowych kandydatów. Zgłoszenia i próby we wtorki i piątki o godz. 17.00.

 

6. W najbliższą sobotę w naszym kościele odbędzie się kolejne Oświęcimskie Spotkanie dla Ducha Wzrastania. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00

 

7. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Serdecznie dziękujemy z składane na ten cel ofiary w III niedzielę miesiąca, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

 

 

 

ROZKŁAD MSZY ŚW. 

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA:

6.00, 7.00, 8.30, 10.00,11.30, 13.00, 18.30

W DNI POWSZEDNIE

 7.00, 7.30, 8.00 i 18.00.

 


 

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA

 poniedziałek 9.00 - 10.30 i 16.00 - 18.00

czwartek 9.30 -10.30 i 16.00 - 18.00

 

 


 

Dyżur spowiedników

W RAMACH STAŁEGO KONFESJONAŁU

BĘDZIE KONTYNUOWANY

od 29 kwietnia 2019

 


 

 WIECZÓR MIŁOSIERDZIA

wtorek 30 kwietnia 2019r.

w Sanktuarium o godz. 18.00 msza św.

i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

 


 

SANKTUARIUM W OBIEKTYWIE

fot. Sebastian Smelkowski

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz