16 grudnia 2018r. - III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie

16 grudnia 2018r. – III Niedziela Adwentu.

 

1. Serdecznie dziękuję wszystkim Ofiarodawcom za wsparcie, a młodzieży za przeprowadzenie w ubiegłą niedzielę zbiórki pieniężnej na pomoc „Kościołowi na Wschodzie”. W czasie kwesty została zebrana kwota 5.640,- zł. Bóg zapłać.

 

2. Stowarzyszenie Oświęcimianie - Oświęcimianom zaprasza dziś o godz. 16.00 mieszkańców na spotkanie wigilijne w Rynku Starego Miasta. W programie wigilii oświęcimskiej m.in. wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, i będzie także przekazywane betlejemskie światełko pokoju.

Dziś także zapraszamy do naszego Sanktuarium o godz.18.00 na uroczystą nowennę do Dzieciątka Jezus.

 

3. Od poniedziałku do soboty zapraszamy  do naszego kościoła o godz. 17.00 na Roraty połączone z nowenną do Dzieciątka Jezus.

 

4. Świece wigilijnego dzieła pomocy „Caritas”, opłatki i kalendarze można nabyć dziś w  kancelarii parafialnej po każdej mszy św., a w tygodniu w zakrystii po roratach.

 

5. Spowiedź w naszym Sanktuarium – dziś podczas każdej mszy św.

Od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do11.00 i od 15.00 do godz. 17.00, 

w sobotę 22 grudnia od godz. 7.00 do 17.00.

6. We wtorek 18 grudnia zapraszamy po roratach na spotkanie modlitewne.

 

7. Do Świąt Bożego Narodzenia można zwiedzać wystawę przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej zatytułowaną:  Kardynał Adam Stefan Sapieha: człowiek, duszpasterz, mąż stanu. Wystawa prezentowana jest w holu przed portiernią.

 

8. W następną niedzielę 23 grudnia przy wyjściu z kościoła dziewczęta z naszej scholi zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych. Uzyskany dochód będzie przeznaczony na dofinasowanie wyjazdu dzieci z naszej parafii do Szczyrku w czasie ferii zimowych.

 

9. Wizytę duszpasterską w naszej Parafii rozpoczniemy od czwartku 27 grudnia 2018 r. Kolędę  w dniach 27, 28 i 29 grudnia będziemy zaczynać od godz. 10.00. Szczegółowy rozkład kolędy na najbliższe dni znajduje się w gablotce przed kościołem, w gazetce parafialnej i na naszej stronie internetowej.

 

10. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Dzięki Waszemu wsparciu i ofiarności jest na ukończeniu kolejny etap renowacji frontonu Sanktuarium. Szacunkowy koszt wykonanych prac to kwota 130.000,- zł. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy za ofiary składane na ten cel którymi są: taca z 3 niedzieli miesiąca, ofiary indywidualne i wpłaty na nasze konto parafialne. Bóg zapłać.

 

 

 

9 grudnia 2018r. - II Niedziela Adwentu

 

Ogłoszenia duszpasterskie

9 grudnia 2018 r. – II Niedziela Adwentu.

 

1. Dziś przy wyjściu z kościoła młodzież przygotowująca się do bierzmowania prowadzi kwestę przeznaczoną na pomoc dla „Kościoła na Wschodzie”. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

 

2. Opłatki, świece wilijnego dzieła pomocy dzieciom ”Caritas” i kalendarze można nabyć w  kancelarii parafialnej w niedziele po każdej mszy św., a w dni powszednie po roratach w zakrystii.

 

3. Nieszpory niedzielne w dniu dzisiejszym w naszym Sanktuarium o godz. 18.00.

 

4. We wtorek zapraszamy o godz. 18.30 na spotkanie modlitewne prowadzone przez SECiM.

 

5. Serdecznie zapraszamy na Roraty które są doprawiane o godz. 17.00. Przypominamy także że dni powszednie Adwentu nie ma w naszym kościele Mszy św. o godz. 18.00.

 

6. Oratorium zaprasza na kolejne Oświęcimskie Spotkanie dla Ducha Wzrastania, które odbędzie się 15 grudnia o godzinie 18:00. W trakcie spotkania opowie swoje świadectwo gość z Guadalupe.

 

7. Zapraszamy również do wzięcia udziału w rodzinnym  konkursie na najdłuższy choinkowy łańcuch, który odbędzie się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Głównym. Zgłoszenia w Biurze Oratorium.

 

8. Stowarzyszenie Oświęcimianie- Oświęcimianom zaprasza mieszkańców miasta w przyszła niedzielę 16 grudnia  o godz. 16.00 na Rynek miasta na XI tradycyjne spotkanie wigilijne.

 

9. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej parafii przeżywające w tym roku kalendarzowym jubileusz 25 i 50-lecia małżeństwa na „Parafialny Jubileusz małżeństw” z odnowieniem przyrzeczeń,  który odbędzie się w niedzielę  Świętej Rodziny - 30 grudnia o godz. 10.00.

 

10. Za tydzień III niedziela miesiąca. Taca z tego dnia będzie przeznaczona renowację frontonu naszej świątyni.

 

 

 

2 grudnia 2018r. - I Niedziela Adwentu

 

Ogłoszenia duszpasterskie

2 grudnia 2018r. – I Niedziela Adwentu.

 

1. Dziś przypada pierwsza niedziela Adwentu i nowego roku liturgicznego. Wzorem lat ubiegłych opłatki, kalendarze, świece wilijnego dzieła pomocy dzieciom ”Caritas” można nabyć od dzisiejszej niedzieli w przedsionku kancelarii parafialnej po każdej mszy św. oraz w dni powszednie po roratach w zakrystii. Dziś o godz. 18.00 nieszpory i nowenna do przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

 

2. W dni powszednie adwentu roraty w naszym Sanktuarium będą odprawiane

o godz.17.00, na które serdecznie zapraszamy zwłaszcza dzieci przygotowujące się do

I komunii św. oraz młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

W dni powszednie adwentu (także soboty) nie będzie mszy św. o godz. 18.00.

 

3. We wtorek 4 grudnia będziemy obchodzić wspomnienie Św. Barbary. Msza święta w intencji górników i ich rodzin będzie celebrowana w tym dniu o godzinie 10.00.

Po wspólnej modlitwie brać górnicza zaprasza na okolicznościowe spotkanie. Szczegóły i dane kontaktowe odnośnie zapisów na spotkanie znajdują się na plakacie w gablotce przed kościołem.

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych naszej parafii,

od godz. 15.00 w naszym kościele dyżur spowiedników, o godz. 17.00 roraty i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

 

5. W sobotę 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.00 i 17.00, a od godz. 12.00 do 13.00 zapraszamy do naszego sanktuarium na „Godzinę łaski”.

 

6. W następną niedzielę 9 grudnia przy wyjściu z kościoła młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie prowadziła kwestę na pomoc „Kościołowi na Wschodzie”.

 

7. Już teraz pragniemy zaprosić wszystkie małżeństwa z naszej parafii przeżywające w tym roku kalendarzowym jubileusz 25 i 50-lecia małżeństwa na „Parafialny Jubileusz małżeństw” połączony z odnowieniem przyrzeczeń, który odbędzie się w niedzielę  Świętej Rodziny - 30 grudnia na mszy św. o godz. 10.00.

 

8. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę – 6, 7 i 8 grudnia na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej na ul. Nojego 2b odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku pod hasłem „Podaruj Komuś Życie na Święta”. Rejestracja chętnych pełnoletnich osób w wieku do 55 roku życia będzie prowadzona od godz. 9.00-15.00.

 

9. Dzisiejszej niedzieli jest dostępny bezpłatny magazyn „Don Bosco” – przeznaczony dla rodziców i wychowawców.

 

10. W ostatnim miesiącu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: + Anna Gwizdoń, + Stanisław Garbus, i + Jan Radwan.

 

 

 

25 listopada 2018r. - Uroczystość Chrystusa Króla.

Ogłoszenia duszpasterskie.

25 listopada 2018r.

Uroczystość Chrystusa Króla.

 

1. Dziś w Niedzielę Chrystusa Króla można uzyskać odpust zupełny odmawiając Akt poświecenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu.

 

2. Różaniec za zmarłych dziś w naszym kościele o godz. 18.00, a o godz. 18.30 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

 

3. We wtorek 27 listopada serdecznie zapraszamy do naszego sanktuarium na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez SECIM.

 

4. Od czwartku 29 listopada rozpoczynamy nowennę do Niepokalanej która będzie prowadzona do piątku 7 grudnia w czasie wieczornych mszy św.

 

5. W piątek 30 listopada przypada Święto św. Andrzeja Apostoła.

 

6. Dziś jest dostępny kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.

 

7. W ubiegły czwartek odbyło się kolejne spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej w trakcie którego zostały omówione przygotowania do zbliżających się świąt oraz kwestie związaną z organizacją innych wydarzeń parafialnych. Radcy przedstawili kilka sugestii duszpastersko-organizacyjnych i zostali zapoznani ze stanem prowadzonych prac remontowych. Został także przedstawiony plan inwestycji i remontów planowanych w 2019 roku.

 

8. Za tydzień w niedzielę 2 grudnia rozpoczynamy adwent – czas oczekiwania i przygotowania na przyjście Syna Bożego. Roraty w naszym sanktuarium będą odprawiane o godz. 17.00. Wzorem lat ubiegłych opłatki, świece „Caritas” i kalendarze będzie się można nabyć po niedzielnych mszach św. w przedsionku kancelarii parafialnej.

 

 

18 listopada 2018r. - 33 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie.

18 listopada 2018r. - 33 Niedziela Zwykła

 

 

1. Z okazji wspomnienia Św. Cecylii Parafia św. Józefa w Oświęcimiu zaprasza w dniu dzisiejszym o godz. 18.00 na Koncert organowy.

 

2. We wtorek 20 listopada po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium na spotkanie modlitewne.

 

3. W czwartek 22 listopada  obchodzimy wspomnienie św. Cecylii – patronki wszystkich ubogacających liturgię muzyką i śpiewem. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy naszym organistom za towarzyszenie grą w czasie nabożeństw. Życzymy także Chórowi „Auxilium”, scholi młodzieżowej „Canticum” i scholi dziecięcej wszelkich łask, potrzebnych darów i Bożego błogosławieństwa.

 

4.  W czwartek 22 listopada o godz. 19.00 w salce  parafialnej odbędzie się spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

 

5. W sobotę przypada 24 dzień miesiąca. W tym dniu zapraszamy na czuwanie przed  obrazem Oświęcimskiej Wspomożycielki. Rozpoczęcie o godz. 17.00 modlitwą różańcową za zmarłych członków grup parafialnych, dobrodziejów, ofiarodawców oraz współbraci Salezjanów. O godz.18.00 Msza święta z homilią.

 

6. Dziś przypada III niedziela miesiąca. Taca z dzisiejszego dnia jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Obecnie jest na ukończeniu kolejny etap renowacji frontonu kościoła. Serdecznie dziękujemy za składane  na ten cel ofiary. Bóg zapłać.

 

 

 

11 listopada 2018r. - 32 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

11 listopada 2018r. – 32 Niedziela Zwykła

100 – lecie ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

 

1. Dziś w naszym kościele różaniec za zmarłych o godz. 18.00. W tygodniu wypominki są odmawiane o godz. 17.30.

 

2. Jutro w poniedziałek 12 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna. Ważne sprawy będzie można załatwić bezpośrednio po mszy św. o godz. 8.00 i 18.00.

 

3. We wtorek 13 listopada po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

 

4. W środę 14 listopada odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. Rozpoczęcie w kościele o godz. 17.55.

 

5. W środę 14 listopada  Siostry Serafitki i młodzież klasy teatralnej z S.P. Nr 8 w Oświęcimiu zapraszają do OCK o godz. 10.00, 11.30 i 17.00 na spektakl pt. „U Pana Boga na warcie.” – poświęcony S. Eligii Staweckiej byłej legionistce i poruczniku Wojska Polskiego.

 

6. 16 listopada przypada III piątek miesiąca. Po mszy św. o godz. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

7. Oratorium zaprasza dzieci na półkolonię w czasie ferii zimowych wyjazdy narciarskie i pielgrzymki. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Oratorium w godzinach urzędowania.

 

8. Parafia św. Józefa w Oświęcimiu zaprasza w przyszłą niedzielę 18 listopada o godz. 18.00 na Koncert organowy z okazji wspomnienia Św. Cecylii.

 

9. Za tydzień 18 listopada przypada III niedziela miesiąca. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.

 

 

4 listopada 2018r. - 31 Niedziela Zwykła

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

4 listopada 2018 - 31 Niedziela Zwykła.

 

1. Dziś o godz. 14.00 w Brzezince droga krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych

i gułagów. Rozpoczęcie o godz. 14.00 przy „Bramie Śmierci”.

 

2. Kartki z wypominkami na miesiąc listopad i wypominki roczne można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki w naszym kościele będą odmawiane w miesiącu listopadzie w dni powszednie o godz. 17.30,  a w niedzielę o godz. 18.00. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będzie odmawiany różaniec i odprawiana msza św. o godz. 18.30 w ostatnią niedzielę miesiąca.

 

3. W dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące przez przystąpienie do spowiedzi i komunii św., odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w intencji Ojca świętego, zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu i pobożne nawiedzenie cmentarza.

 

4. W najbliższy wtorek 6 listopada zapraszamy po wieczornej mszy św. na kolejne spotkanie pod hasłem „Płomienie wiary”.

 

5. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii. Dziś dostępny jest kolejny numer bezpłatnego magazynu „Don Bosko” przeznaczonego dla rodziców i wychowawców.

 

6. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, do udziału w Jasełkach Salezjańskich.

W środę, 7 listopada o godzinie 19.00 w sali teatralnej przy kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym zostaną przydzielone role, oraz wybrane osoby do śpiewów i tańców.

 

7. W następną niedzielę 11 listopada przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu zapraszamy do naszego kościoła o godz. 9.30 na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, i o godz. 10.00  na Uroczystą Mszę Świętą  dziękczynno – błagalną w intencji naszej Ojczyzny.

 

8. W dniach od 16-18 listopada zapraszamy na prowadzony przy naszej parafii kurs „Nowe Życie” przeznaczony dla starszej młodzieży oraz osób dorosłych pragnących pogłębić i umocnić swoją wiarę i obecność we wspólnocie Kościoła. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej i na plakatach.

 

9. Oratorium św. Jana Bosko prowadzi w godzinach urzędowania zapisy dzieci na półkolonie w czasie ferii zimowych, wyjazdy narciarskie oraz pielgrzymki do Ziemi Świętej,  Włoch i Meksyku.

 

10. W ostatnimi miesiącu swoją ziemska pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie:

+ Stefania Kozaczek, + Danuta Młynarsa, + Czesława Czarnik, + Daniela Chowaniec

i  + Monika Osiewicz.

 

 

 

28 października 2018r. - 30 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

28 października 2018 - 30 Niedziela Zwykła.

1. Dziś o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe, o 18.30 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

 

2. Kartki z wypominkami na miesiąc listopad i wypominki roczne można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki w naszym kościele będą odmawiane w miesiącu listopadzie w dni powszednie o godz. 17.30,  a w niedzielę o godz. 18.00. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będzie odmawiany różaniec i odprawiana msza św. o godz. 18.30 w ostatnią niedzielę miesiąca.

 

3. W środę 31 października serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na „Korowód  Świętych” połączony z nabożeństwem różańcowym. Rozpoczęcie w Kościele Sióstr Serafitek przy Placu Kościuszki o godz. 16.45, po czym ulicami miasta przejdziemy do naszego Sanktuarium.

 

4. W czwartek 1  listopada będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Mszę święte w naszym kościele według rozkładu niedzielnego. O godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym i komunalnym msza św. i procesja różańcowa w intencji zmarłych. W tym dniu na cmentarzu parafialnym będzie prowadzona kwesta na renowację ogrodzenia cmentarza. Szczegółowy rozkład nabożeństw na oświęcimskich cmentarzach jest dostępny w gablotce i w gazetce parafialnej.

 

5. W piątek 2 listopada przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – „Dzień Zaduszny”. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 7.30, 8.00, 17.00 i 18.00. Także w tym dniu przypada I piątek miesiąca. W godzinach porannych odwiedzimy chorych naszej parafii, a od godz. 15.00 dyżur spowiedników. Po mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się w naszej parafii do sakramentu bierzmowania.

 

6. W dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące przez przystąpienie do spowiedzi i komunii św., odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w intencji Ojca świętego, zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu i pobożne nawiedzenie cmentarza.

 

7. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępna w naszej parafii. Dziś dostępny jest kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.

 

8. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby wziąć udział w Jasełkach Salezjańskich. W środę, 7 listopada o godzinie 19.00 w sali teatralnej przy kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym zostaną przydzielone role, oraz wybrane osoby do śpiewów i tańców.

 

9. W dniach od 16-18 listopada zapraszamy na prowadzony przy naszej parafii kurs „Nowe Życie” przeznaczony dla starszej młodzieży oraz osób dorosłych pragnących pogłębić i umocnić swoją wiarę i obecność we wspólnocie Kościoła. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej i na plakatach.

 

10. W przyszłą niedzielę 4 listopada zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej na terenie obozu Auschwitz – Birkenau. Początek przy „Bramie Śmierci” o godz. 14.00.

 

 

 

21 październik 2018r. - 29 Niedziela Zwykła.

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 21 października 2018 r. –  29 Niedziela Zwykła

 

1. Serdecznie dziękujemy  wszystkim darczyńcom oraz młodzieży za przeprowadzenie w ubiegłą niedzielę zbiórki na fundusz stypendialny - „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki waszej ofiarności została zebrana na ten cel kwota 4.951,- zł.

 

2. Jutro 22 października będziemy obchodzić wspomnienie Św. Jana Pawła II.

 

3. We wtorek 23 października po mszy w  o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie ewangelizacyjne pod hasłem „Płomienie wiary” prowadzone przez SECIM.

 

4. W środę 24 października zapraszamy na czuwanie przed obrazem Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a następnie o godz. 18.00 msza św. w intencji Czcicieli Wspomożycielki, grup parafialnych i wszystkich dobrodziejów.

 

5. W najbliższą sobotę 27 października zapraszamy do naszego Sanktuarium na kolejne „Oświęcimskie Spotkanie dla Ducha Wzrastania”. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00. A następnie konferencja: „Małżeństwo, świadectwo, piosenka” którą poprowadzi P. Magda Anioł i P. Adam Szewczyk. Zakończenie spotkania Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

 

6. Już teraz zapraszamy  w środę 31 października dzieci z rodzicami na Korowód Świętych. Rozpoczęcie w Kościele Sióstr Serafitek o godz. 16.45 potem przejście ulicami miasta do naszego Sanktuarium.

 

7. Czytelnie wypełnione kartki z wypominkami na miesiąc listopad i wypominki roczne można  składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w ostatnią niedzielę miesiąca jest odmawiany różanieci sprawowana msza św. o godz. 18.30.

 

8. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Obecnie prowadzony jest kolejny etap renowacji frontonu naszej świątyni którego koszt jest szacowany na kwotę 130 tyś zł. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na ten cel na tacę, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

 

 

 

 

14 październik 2018r. - 28 Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia duszpasterskie

 

14 października 2018 r. –  28 Niedziela Zwykła

 

 

1. Dziś w Polsce obchodzimy 18 Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Przy wyjściu z kościoła młodzież przygotowująca się do bierzmowania prowadzi zbiórkę pieniężną na fundusz „Dzieła Nowego Tysiąclecia” przeznaczony dla ubogiej  i uzdolnionej młodzieży.

 

2. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium są odprawiane w niedzielę o godz. 18.00, a w dni powszednie o godz. 17.00.

 

3. We wtorek, 16 października po wieczornej mszy św. zapraszamy na kolejne spotkanie ewangelizacyjne pt. „Płomienie Wiary”.

 

4. W najbliższą środę 17 października odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. w naszej parafii. Rozpoczęcie w kościele o godz. 17.55.

 

 

5. Oratorium św. Jana Bosko zaprasza na pielgrzymkę do Izraela w terminie 8 -14 marca 2019. Trwają również zapisy na wyjazdy narciarskie w czasie ferii zimowych.

Szczegółowe informacje w Biurze Oratorium i pod numerem telefonu 607-099-753.

 

 

6. Kartki z wypominkami na miesiąc listopad i wypominki roczne prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kartki na wypominki znajdują się na stojaku przy kracie, oraz można je także pobrać z naszej strony internetowej.

 

7. Za tydzień przypada 3 niedziela miesiąca. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na renowację frontonu naszej świątyni. Za wszystkie ofiary składane na ten cel serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

 


ROZKŁAD MSZY ŚW. 

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA:

6.00, 7.00, 8.30, 10.00,11.30, 13.00, 18.30

DNI POWSZEDNIE W ADWENCIE

 7.00, 7.30, 8.00 i 17.00 - Roraty.

UWAGA! W DNI POWSZEDNIE W ADWENCIE

(TAKŻE W SOBOTY) NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 18.00.


 

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA

 poniedziałek 9.00 - 10.30 i 16.00 - 18.00

czwartek 9.30 -10.30 i 16.00 - 18.00

 

 


STAŁY KONFESJONAŁ

Dyżur spowiedników

dekanatu oświęcimskiego i osieckiego

poniedziałek 9.00 - 10.30 i 15.30 - 17.00.

sobota: 9.00 - 10.30.

 


 

 JASEŁKA SALEZJAŃSKIE

2018/19

Premiera 26 grudnia 2018

godz. 16.00

ZOBACZ SZCZEGÓŁY.


 

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2018/2019

ZOBACZ  ROZKŁAD DO 5 stycznia 2018

 

 

 


 

Otwarte spotkania modlitewne

 wtorek: 18 grudnia 2018r.

w Sanktuarium o godz. 18.30

 

 


 

SANKTUARIUM W OBIEKTYWIE

fot. Sebastian Smelkowski

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz