23 czerwca 2019r. - 12 Niedziela zwykła.

Ogłoszenia duszpasterskie  

Niedziela  - 23 czerwca 2019 r.  

 

1. Dziś nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją po placu św. Jacka o godz. 18.00, a w tygodniu nabożeństwo i procesja w po mszy św. o godz. 18.00.

 

2. Jutro w poniedziałek 24 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

Jak w każdy 24 dzień miesiąca zapraszamy na czuwanie przed obrazem Oświęcimskiej Wspomożycielki. O godz. 17.30 godzinki, o godz.18.00 msza w intencji Czcicieli Wspomożycielki, a po mszy św. procesja eucharystyczna na placu św. Jacka z nabożeństwem czerwcowym.

 

3. W najbliższy wtorek 25 czerwca zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji.

 

4. Serdecznie zapraszamy na procesję eucharystyczną na zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek 27 czerwca. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00 przy Domu Rolnika na osiedlu Stare Stawy, następnie udamy się do ołtarzy przy ulicach: Ceglanej, Pod Olszyną i Nowe Stawy. Wspólną modlitwę zakończymy błogosławieństwem przy kapliczce na ul. Nowe Stawy.

Prosimy mieszkańców o udekorowanie  okien i balkonów  emblematami religijnymi. Do udziału w uroczystości zapraszamy dzieci komunijne i rocznicy pierwszej komunii świętej, dzieci do sypania kwiatów.

W czwartek 27 czerwca kancelaria parafialna będzie czynna po południu do godz. 17.30.

5. W piątek 28 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

6. W sobotę 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem w naszym kościele będą sprawowane  w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, i 18.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

7. W dniach od 9 -14 sierpnia b.r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej, a zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

 

16 czerwca 2019r. - Uroczystość Trójcy Przenajświetszej.

Ogłoszenia duszpasterskie
16 czerwca 2019 r. - Uroczystość Najświętszej Trójcy
 
1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele dziś o godz. 18.00, zaś w dni powszednie - po wieczornej Mszy św..
 
2. Dziś o godz. 14.00 przy Przedszkolu w Zaborzu odprawiona zostanie Msza św. dziękczynno-błagalna ku czci św. Antoniego – patrona Zaborza, w intencji o Boże błogosławieństwo i dobre plony dla mieszkańców Zaborza i Grojca.
 
3. W najbliższy  wtorek, 18 czerwca, zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00 na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.
 
4. W środę, 19 czerwca, kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zakończymy go Mszą św., która dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zaborzu będzie sprawowana w szkole o godz. 8.00., a dla Szkoły Podstawowej Nr 1 – w naszym sanktuarium o godz. 9.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców do udziału w Eucharystii i wspólnym dziękczynieniu Bogu za miniony rok. Zachęcamy do skorzystania wcześniej ze spowiedzi św.
 
5. W czwartek, 20 czerwca, obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w naszym kościele w tym dniu o godz. 6.00, 7.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Ze względu na procesję Eucharystyczną nie będzie u nas mszy o godz. 8.30 i 10.00. W tym roku procesję Bożego Ciała rozpoczniemy Mszą świętą w kościele Wniebowzięcia NMP o godz. 9.00 i stąd wyruszymy ul. Dąbrowskiego na Plac Kościuszki, a następnie przejdziemy ulicami Sienkiewicza, Zaborską i Jagiełły i zakończymy przy naszym sanktuarium.
Prosimy mieszkańców o udekorowanie okien i balkonów emblematami religijnymi. Do udziału w uroczystości zapraszamy szczególnie dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, dzieci sypiące kwiaty, grupy apostolskie i modlitewne, poczty sztandarowe. Bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie feretronów i sztandarów.
 
6. Przez oktawę Bożego Ciała nabożeństwa czerwcowe będą połączone z procesją eucharystyczną po placu św. Jacka. W piątek do naszej modlitwy dołączymy Koronkę do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku m-ca. Zapraszamy do udziału.
 
7. We wszystkie wakacyjne piątki zapraszamy na koncerty na placu św. Jacka o godz. 19.00. Stąd w ten dzień plac po godzinie 9.00 będzie niedostępny dla aut.
 
8. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wszelkie ofiary. „Bóg zapłać”.
 
9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na diecezjalny Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej sumę 2.260 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za ten dar serca!
 
10. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii. Najmłodszym czytelnikom polecamy nowy numer „Małego Gościa” z niespodzianką.

 

 

9 czerwca 2019r. - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

1. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę

na diecezjalny Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej.

 

2. Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele dziś o godz. 18.00.

W tygodniu nabożeństwa te odprawiamy po wieczornej Mszy św.. Zachęcamy wszystkich do wspólnego oddawania czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

 

3. Zapraszamy dziś wszystkich do udziału w radosnym „Marszu dla Życia i Rodziny”, by zamanifestować, że życie, rodzina i dzieci są dla nas bezcenną wartością. Rozpocznie się on Mszą św. w naszym kościele o godz. 13.00, a po niej uczestnicy marszu przejdą na plac przed Oświęcimskie Centrum Kultury, gdzie odbędzie się „Piknik rodzinny” i koncert zespołu „Małe TGD”.

 

4. Jutro, w drugi dzień „Zielonych Świątek”, obchodzimy Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. I chociaż jest to dzień pracy to zachowajmy świąteczny charakter tego dnia. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 7.30, 8.00 i 18.00.

 

5. We wtorek, 11 czerwca, w liturgiczne wspomnienia św. Barnaby, apostoła, zapraszamy na „Wieczór Miłosierdzia” prowadzony przez ks. Przemysława Sawę i SECIM. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą św., a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

 

6. W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu otoczmy serdeczną modlitwą wszystkich kapłanów, prosząc dla nich o świętość życia i wytrwałość w pracy kapłańskiej oraz prośmy Pana o nowe i święte powołania do służby Bogu i Kościołowi. W tym dniu szczególnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, na której nasze intencje i prośby będziemy polecać Bogu przez wstawiennictwo św. Antoniego z Padwy, prosząc o błogosławieństwo i dobre zbiory dla wiernych z różnych części naszej parafii.  

 

7. W przyszłą niedzielę, 16 czerwca, obchodzimy uroczystość Najświętsze Trójcy. Jest to zarazem III niedziela miesiąca, stąd taca w tym dniu będzie zbierana na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.

 

8. W przyszłą niedzielę, o godz. 14.00 przy Przedszkolu w Zaborzu zostanie odprawiona Msza św. dziękczynno-błagalna ku czci św. Antoniego – patrona Zaborza. Modlić się będziemy szczególnie o Boże błogosławieństwo i dobre plony dla mieszkańców Zaborza i Grojca.

 

9. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego, nazywana w Polsce „Zielonymi Świątkami”, kończy okres Wielkanocny. Przypominamy wszystkim tym, którzy jeszcze nie pojednali się z Bogiem przez wielkanocną spowiedź i nie przyjęli Jezusa w Komunii św. w czasie wielkanocnym, że mogą to jeszcze uczynić i wypełnić ten chrześcijański obowiązek tylko do przyszłej niedzieli.

 

10. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii.

 

 

 

2 czerwca 2019r. - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Ogłoszenia duszpasterskie 2 czerwca 2019 r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

1. Dziś nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele o godz. 18.00, a w tygodniu nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w po mszy św. o godz. 18.00.

 

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W godzinach dopołudniowych odwiedzimy chorych z naszej parafii. Od godz. 15.00 dyżur spowiedników i o godz. 17.00 Msza św.

 

3. Serdecznie zapraszamy w dniach 7 i 8 czerwca na obchody 40-lecia wizyty Św. Jana Pawła II na Ziemi oświęcimskiej. Gościem honorowym tych uroczystości będzie miedzy innymi P. Arturo Mari - osobisty fotograf Papieża. Szczegółowy program obchodów jest dostępny na plakatach.

 

4. W sobotę 8 czerwca zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym Oświęcimskie Spotkanie dla Ducha Wzrastania. Rozpoczęcie w naszym sanktuarium mszą św. o godz. 18.00. Gościem spotkania będzie Pan Jan Mela.

 

5. Parafia Wniebowzięcia NMP  zaprasza 8 czerwca na Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Szczegółowy program jest dostępny na plakatach.

 

6. W przyszła niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Św. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na diecezjalny Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej

 

7. W następną niedzielę 9 czerwca zapraszamy na „Marsz dla Życia i Rodziny”. Rozpoczęcie mszą św. w naszym kościele o godz.13.00. Następnie marsz przejdzie na plac przed Oświęcimskim Centrum Kultury gdzie odbędzie się piknik rodzinny i koncert zespołu „Małe TGD”.

 

8. Dzisiejszej niedzieli dostępny bezpłatny magazyn Don Bosco przeznaczony dla nauczycieli i rodziców wychowujących dzieci.

9. W miesiącu maju swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: + Krystyna Bienia, + Czesława Mydlarz, + Stefania Staniów, + Zofia Sporysz, + Kazimierz Kubica, + Bronisław Kowalczyk, + Józef Pawlik, + Stanisław Wróbel i + Marian Chowaniec

 

 

 

26 maja 2019r. - 6 Niedziela Wielkanocna.

Ogłoszenia duszpasterskie

26 maja 2019r. –  6 Niedziela Wielkanocna.

Odpust - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

 

1. Dziś w naszej parafii obchodzimy zewnętrzną uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. O godz. 11.30 sumę odpustową poprowadzi ks. Zygmunt Kostka salezjanin.

 

2. Zapraszamy dziś o 18.00 na nabożeństwo majowe, a o godz. 18.30 będzie sprawowana msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

 

3. W najbliższy  wtorek 28 maja zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji.

 

4. Pierwsze spotkanie dla młodzieży z klas 7 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w piątek 31 maja po mszy św. o godz. 18.00.

 

5. W piątek 31 maja siostry Serafitki zapraszają na nabożeństwo „Drogi Światła”. Rozpoczęcie w kościele sióstr Serafitek przy placu Kościuszki o godz. 19.30.

 

6. Za tydzień w niedzielę 2 czerwca odbędzie się doroczne spotkanie Byłych Wychowanków Salezjańskich. Rozpoczęcie o godz. 8.30, a o godz. 10.00 w sanktuarium Msza św.

 

7. Zachęcamy do zainteresowania się dostępna w naszej parafii prasą katolicka. Dziś dostępny jest kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.

 

 

 

 

19 maja 2019r. - 5 Niedziela Wielkanocna.

Ogłoszenia duszpasterskie

19 maja 2019 r. – 5 Niedziela Wielkanocna.

 

1. We wtorek 21 maja  po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy  do naszego sanktuarium na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

 

2. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższy czwartek 23 maja o godz. 19.00.

 

3. W piątek 24 maja będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30. O godz. 18.00 mszę św. jubileuszową z okazji 25-lecia kapłaństwa będzie celebrował ks. Bogdan Nowak sdb.

 

4. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy obchodzić zewnętrzną uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Na mszy św. o godzinie 10.00 wraz z dziećmi z klas 4  będziemy świętować rocznicę I komunii św.

Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi ks. Zygmunt Kostka sdb proboszcz parafii Św. Stanisława Kostki w Krakowie.

 

5. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele. W najbliższym czasie planowana jest kontynuacja renowacji frontonu świątyni i modernizacja drzwi i podjazdu do ul. Św. Jana Bosko. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za ofiary składane na ten cel którymi są taca z III niedzieli miesiąca, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.

 

12 maja 2019r. - 4 Niedziela Wielkanocna.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

12 maja 2019 r. – 4 Niedziela Wielkanocna.

 

1. W najbliższy  wtorek 14 maja zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na spotkanie modlitewne prowadzone przez SECIM.

 

2. 17 maja przypada III piątek miesiąca – po mszy św. o godz. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

3. W najbliższą sobotę 18 maja o godz. 16.00 odbędzie się spowiedź dzieci przystępujących I komunii św., a w przyszłą niedzielę 19 maja w naszej parafii na mszy o godz. 10.00 będziemy przeżywać uroczystość pierwszej Komunii św.

 

4. Do końca maja trwają zapisy do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klas 7. Karty zgłoszeniowe są do odbioru dziś w zakrystii po każdej mszy św. Pierwsze spotkanie dla kandydatów odbędzie się w piątek 31 maja po mszy św. o godz. 18.00.

 

5. Wspólnota Żywego Różańca organizuje w dniu 1 czerwca jednodniową pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy prowadzi P. Danuta Kasperek.

 

6. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. Taca z tego dnia jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.

 

5 maja 2019r. - 3 Niedziela Wielkanocna.

Ogłoszenia duszpasterskie

5 maja 2019 r. – 3 Niedziela Wielkanocna.

 

1. Nabożeństwa majowe w naszym sanktuarium są odprawiane w niedzielę o godz. 18.00, a w tygodniu o godz. 17.30.

Zachęcamy także do udziału w majówkach  przy kapliczkach na terenie parafii.

 

2. W środę 8 maja – przypada Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męczennika głównego patrona Polski.

 

3. W sobotę 11 maja od godz. 8.30 do 12.30 w naszym  kościele  będzie adoracja Najświętszego Sakramentu  w ramach „Wieczystej adoracji”. Serdecznie zapraszamy.

 

4. Zapraszamy młodzież klas 7, i starszych z terenu naszej parafii do rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zapisy prowadzimy do końca maja . Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 31 maja po mszy św. o godz. 18.00.  Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe są do odbioru dziś po każdej mszy św. w zakrystii.

 

5. Nasza parafia w dniach od 1-8 lipca br. organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży w góry do miejscowości Łapsze Niżne. Informacja i zapisy u Siosry Felicyty.

 

6. W miesiącu kwietniu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie:  + Marcin Zasadni, + Oskar Gałuszka, + Halina Siwek, + Salomea Kufel i + Teresa Kopczyk.

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

28 kwietnia 2019r. - Niedziela Miłosierdzia Bożego

Ogłoszenia duszpasterskie

28 kwietnia 2019 r. - Niedziela Miłosierdzia Bożego.

 

1. Dziś o godz. 17.30 różaniec i o godz. 18.30 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

 

2. We wtorek 30 kwietnia będziemy obchodzić liturgiczną Uroczystość Św. Wojciecha. W tym dniu zapraszamy o godz. 18.00 na „Wieczór Miłosierdzia”, prowadzony przez ks. Przemysława Sawę – Misjonarza Miłosierdzia i SECIM. Po mszy św. nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

 

3. We środę 1 maja przypada wspomnienie św. Józefa rzemieślnika. Odpust w parafii św. Józefa na Zasolu.

 

4. Nabożeństwa majowe w naszym sanktuarium będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30 i w niedzielę o godz. 18.00. Zachęcamy także do udziału w majówkach przy kapliczkach na terenie parafii.

 

5. W piątek 3 maja – przypada Uroczystość N.M.P. Królowej Polski.

Msze św. w naszym kościele będą odprawiane wg. porządku niedzielnego. W tym dniu nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym dniu także przypada kolejna rocznicą uchwalenia Konstytucji  3 maja .

O godz. 9.30 w Sanktuarium odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru BWS Auxilium i o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta  Msza święta w intencji Ojczyzny.

 

6. Rocznica I komunii św. odbędzie się tym roku w niedzielę 26 maja na mszy św. o godz. 10.00. W dniu jutrzejszym zapraszamy dzieci rocznicowe o godz. 16.30 na pierwsze spotkanie. Terminy kolejnych prób są podane na naszej stronie internetowej.

 

7. Dzisiejszej niedzieli jest dostępny kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” i magazynu „Don Bosco” przeznaczonego dla rodziców wychowujących dzieci i nauczycieli.

 

 

21 kwietnia 2019r. - Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

 

1. Wraz  z całym Kościołem w trwamy radosnej oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i przygotowaniu do Niedzieli Bożego Miłosierdzia. Dziś i jutro nowenna Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, a w kolejne dni tygodnia na zakończenie wieczornej mszy św.

 

2. Pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie wszystkim którzy w jakikolwiek sposób swoją pracą i poświeceniem przyczynili się do przeżycia Triduum Paschalnego i tegorocznych Świąt Wielkanocnych.  W sposób szczególny kapłanom na ręce przełożonego naszej Wspólnoty zakonnej za posługę w konfesjonale. Księżom, siostrom Serfitkom,  służbie liturgicznej, scholi Canticum, chórowi Auxilium za przygotowanie liturgii.

Składamy serdeczne podziękowanie siostrze zakrystiance i paniom za dekorację świątyni, prace porządkowe, przygotowanie Ciemnicy i wspólnocie Neokatechumenalnej za wykonanie „Grobu Pańskiego”. Grupom parafialnym za  prowadzenie wspólnych adoracji i drogi krzyżowej. Bóg zapłać.

 

3. Jutro – poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielę. Jutrzejsza taca jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

4. Ze względu na oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego liturgiczną Uroczystość Św. Wojciecha będziemy obchodzić w tym roku w dniu 30 kwietnia.

 

5. Serdecznie zapraszamy w najbliższą środę 24 kwietnia na czuwanie przed obrazem Wspomożycielki. O godz. 18.00 msza św. A po mszy wspólna modlitwa „Akatystem maryjnym” którą poprowadzi kantor Pan Jan Nowacki.

 

 

6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca w Kościele 75. Tydzień Miłosierdzia. W parafii Miłosierdzia Bożego na Zasolu uroczysta suma odpustowa o godz. 11.30.

 

 

7. Z racji Kapituły Inspektorii Krakowskiej intencje mszy świętych gregoriańskich za śp: Bronisława Żywczoka, Stanisława Klęczara, Hieronima Matlaka oraz Zofię Surovą od środy do soboty 27 kwietnia włącznie będą odprawiane w Krakowie. Przepraszamy za tę konieczną i niezależna od nas zmianę.

 

 

 

 

 

ROZKŁAD MSZY ŚW. 

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA:

6.00, 7.00, 8.30, 10.00,11.30, 13.00, 18.30

W DNI POWSZEDNIE

 7.00, 7.30, 8.00 i 18.00.

 


 

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA

 poniedziałek 9.00 - 10.30 i 16.00 - 18.00

czwartek 9.30 -10.30 i 16.00 - 18.00

 

 


Dyżur spowiedników

dekanatu oświęcimskiego i osieckiego

poniedziałek - piątek

godz. 9.00-10.30 i 15.30-17.00

i sobota godz. 9.00-10.30 

 

 


 PIELGRZYMKA ROWEROWA

DO CZĘSTOCHOWY

9-14 sierpnia 2019r.

zapisy do 24 lipca w kancelarii parafialnej

w godzinach urzędowania

zobacz: INFORMATOR , REGULAMIN. 


 

SPOTKANIA MODLITEWNE

wtorek 25 czerwca 2019r.

w Sanktuarium po mszy św. o godz. 18.00.

 

 


 

SANKTUARIUM W OBIEKTYWIE

fot. Sebastian Smelkowski

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz