NIEDZIELA 23.09.2018 r.

6.00

+ Helena Matlak (msza gregoriańska)

7.00

+ Maria Ciągło (msza gregoriańska)

8.30

+ Stanisław Gowin w 1 rocznicę śmierci od rodziny

8.30

+ Lucyna Burda (msza gregoriańska)

8.30

+ Tadeusz Ficek (msza gregoriańska)

8.30

+ Tadeusz Matusik (msza gregoriańska)

10.00

W intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium

10.00

+ Cecylia Płachta (msza gregoriańska)

10.00

+ Emilia Ficek (msza gregoriańska)

10.00

+ Stefan Spuła (msza gregoriańska)

11.30

++ Bronisława (f) i Ludwik Czerwienka

11.30

Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW dla Agnieszki i Stanisława Migdałków z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa

13.00

++ Ewa i Franciszek Katańscy

18.30

+ Rudolf i Zofia Dziędziel od rodziny Kramarczyków

PONIEDZIAŁEK 24.09.2018 r.

7.30

+ Krzysztof Krawczyk od chrześnicy Magdaleny

7.30

++ Maria, Salomea, Józef Kurtyka od syna z rodziną

8.00

+ Tadeusz Czarnik od rodziny Sieroń, od rodziny Danuty i Zbigniewa Gołdyn z Rafałem

18.00

++ Alojzy i Maria Rapta i zmarłe dzieci: Helena, Stefania, Andrzej, Stanisław i Stanisława

18.00

+ Leonarda (f) Korzeniowska w 20 rocznicę śmierci

WTOREK 25.09.2018 r.

7.30

+ Irena Płodowska od wnuczki Anny Kobiałka z rodziną

7.30

++ Józefa (f) i syn Krzysztof Kopania od córki z rodziną

8.00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo za wstawiennictwem MBWW dla Rozalii Miłoń

18.00

+ Jerzy Wanat od córki Katarzyny z zięciem Cezarym

18.00

++ Zofia Kuska i mąż Stanisław

ŚRODA 26.09.2018 r.

7.30

+ Tadeusz Czarnik od Natalii Węgrzyn z córkami

7.30

+ Ewa i zmarli z rodziny

8.00

+ Stanisława (f) Radwan od Urszuli i Bronisława Jekiełek i Eweliny z Witoldem Waligórów

18.00

++ Józef i Domicela Kuklowie od synowej z rodziną

18.00

+ Stanisław Molenda

CZWARTEK 27.09.2018 r.

7.30

+ Jerzy Wanat od rodziny Zająców z Chabówki

7.30

++ Stefan i Krystyna Jewak

8.00

+ Krzysztof Krawczyk od sąsiadów z ul. Jarzębiny

8.00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW dla Zofii z okazji 70-tych urodzin

18.00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW dla rodziny Szkatułów

18.00

+ Henryk Skoczek w 11 rocznicę śmierci

PIĄTEK 28.09.2018 r.

7.30

+ Krzysztof Krawczyk od chrzestnej Danuty z rodziną z Podolsza

8.00

+ Tadeusz Czarnik od Zbigniewa Płonki z rodziną, od rodziny Gałgan i Grossy

8.00

++ Henryk i Aleksandra (f) Dąbkowscy i córka Aleksandra oraz ++ Wiesław i Bogusława (f)

18.00

+ Janina Bochenek w 20 rocznicę śmierci

18.00

++ Paulina i Leon Głowaccy

SOBOTA 29.09.2018 r.

7.30

+ Jerzy Wanat od rodziny Drabczyków i Wądrzyków

7.30

+ Andrzej Bylica w 2 rocznicę śmierci

8.00

+ Kazimierz Witkowski

8.00

+ Iwona Wanat w 1 rocznicę śmierci

18.00

++ Maria Miłkowska w 15 rocznicę śmierci i mąż Marian Miłkowski w 44 rocznicę śmierci od córek z rodzinami

NIEDZIELA 30.09.2018 r.

6.00

+ Helena Matlak (msza gregoriańska)

7.00

+ Maria Ciągło (msza gregoriańska)

8.30

++ Helena Nowak w 19 rocznicę śmierci oraz Stefan

8.30

+ Lucyna Burda (msza gregoriańska)

8.30

+ Tadeusz Ficek (msza gregoriańska)

8.30

+ Tadeusz Matusik (msza gregoriańska)

10.00

+ Artur Sokołowski w 6 rocznicę śmierci od mamy i brata

10.00

+ Cecylia Płachta (msza gregoriańska)

10.00

+ Emilia Ficek (msza gregoriańska)

10.00

+ Stefan Spuła (msza gregoriańska)

11.30

W intencji parafian i uczęszczających do naszego sanktuarium

11.30

Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBWW dla Agnieszki i Stanisława Migdałków z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa

13.00

Roczki

18.30

W intencji zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych