24 czerwca 2018r. - Uroczystość Narodzin Jana Chrzciciela.

Ogłoszenia duszpasterskie  

Niedziela  - 24 czerwca 2018 r.   

Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

 

 

1. Dziś nabożeństwo czerwcowe dziś o godz.18.00, a o godz. 18.30 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

 

2. W najbliższy wtorek 26 czerwca zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

 

3. W piątek 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem w naszym kościele będą sprawowane  w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, i 18.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona na Świętopietrze – czyli potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

4. Zachęcamy do zainteresowania się dostępną w naszej parafii prasą katolicką. Dziś jest dostępny kolejny numer bezpłatnej gazetki ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” i magazyn Don Bosco przeznaczony w sposób szczególny dla rodziców

i wychowawców.

 

5. W dniach od 9 -14 sierpnia b.r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej, a zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

 

6. Fundacja KOPLING zaprasza osoby po 60 roku życia na bezpłatne porady prawne które są prowadzone w siedzibie Akademii Językowej przy ul. 11 listopada 3G/1. Terminy dyżurów są podane w gablotce przed kościołem.

 

7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku, ale też przypominamy że nie ma czasu wolnego od Pana Boga i Jego przykazań.

 

8. W miesiącu czerwcu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: + Czesława Zaborowska,  + Jan Cibor, i  + Anna Clarke.