PĄCZKOWO W GRONIE LSO

W ramach ostatnich podrygów smacznego podjadania, tuż przed Wielkim Postem, wspólnota Służby Liturgicznej skorzystała z okazji do świętowania. W Tłusty Czwartek tj. 20.02.2020r. wraz z rodzicami podjęta została modlitwa podczas wspólnej Eucharystii prosząc o Boże błogosławieństwo dla zgromadzonych.

W dalszej części spotkanie przeniosło się do świetlicy by usiąść przy stole i oddać głos bohaterowi dnia. Zgodnie z powszechną tradycją był nim PĄCZEK. Podczas delektowania się smakiem, rodzice i członkowie zostali zapoznani z podsumowaniem niedawno zakończonej wizyty duszpasterskiej oraz planami LSO na najbliższy kilkumiesięczny czas.

Słowa podziękowania należą się tym wszystkim, którzy zechcieli skorzystać z zaproszenia. Był to miły i radosny moment wspólnego spotkania.

Ks. Marian Gruszczyk sdb. Zdjęcia ks. Ryszard Szymeczko sdb.