1 sierpnia 2021 r. – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Dziś zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu kancelaria parafialna jest czynna w zwykłych godzinach urzędowania.

4. Od 1 sierpnia rozpoczynamy w Polsce miesiąc trzeźwości i abstynencji. Tradycją lat ubiegłych na ołtarzu św. Józefa wystawiona jest „księga abstynencji”, do której mogą wpisywać się osoby podejmujące wstrzemięźliwość od napojów alkoholowych na dowolny okres czasu.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek (6.08.) w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych, którzy zostaną zgłoszeni telefonicznie. W tym dniu okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00, a o godz. 17.00 dodatkowa Msza św..

6. W piątek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

7. W przyszła niedzielę (8.08.) podczas Mszy św. o godz. 11.30 w obecności naszych władz zakonnych i Księdza Dziekana nastąpi przekazanie urzędu Proboszcza ks. Łukaszowi Krysmalskiemu.

8. Trwają zapisy na 38 Oświęcimską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Można zapisać się jeszcze w biurze Oratorium. Więcej informacji na plakacie w gablotce parafialnej.