12 stycznia 2020r. – Święto Chrztu Pańskiego.

1. Zapraszamy dziś  do Sali teatralnej w „Nowym Kościele” o godz. 16.00 na Jasełka. Kolejne spektakle będą prezentowane w niedziele 19 i 26 stycznia również o godz. 16.00.

2. Dziś także w Sanktuarium o godz. 18.00 „nieszpory kolędowe”.

3. W najbliższy wtorek 14 stycznia po mszy św. wieczornej  zapraszamy na spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

4. 17 stycznia przypada III piątek miesiąca. Po wieczornej mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego

5. W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. Grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej w Zaborzu zapraszają na jasełka pt. Wzór szczęścia” które odbędzie się w sobotę 18 stycznia br. o godz. 17.00 w budynku szkoły.

7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Szczegółowy rozkład „kolędy”  znajduje się także w gablotce przed kościołem, w gazetce parafialnej i na naszej stronie internetowej.

8. Za tydzień w niedzielę 19 stycznia będzie zbierana taca na ogrzewanie naszej świątyni w okresie zimowym. Za wszelkie życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!