13 czerwca 2021 r. – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe w niedzielę o godz. 18.00, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św..

2. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy uczestnikom czwartkowej Mszy św. na zakończenie Oktawy Bożego Ciała – za waszą obecność, a szczególnie członkom grup parafialnych: Różom Różańcowym i „Margaretkom”, Kręgom Rodzin, Apostolstwu Kobiet i Wspólnocie Neokatechumenalnej, za przygotowanie ołtarzy na procesję. Dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty, Pani katechetce, Siostrom Felicycie i Oldze, osobom noszącym feretrony, sztandar, baldachim, służbie liturgicznej, Panu organiście ze scholą „Canticum” i chórowi „Auxilium”.

3. Od dziś obowiązują nowe limity w kościołach. Zgodnie z nimi w kościele może być zajęte 50% miejsc. Do limitu nie wliczają się osoby już zaszczepione. Natomiast nadal obowiązuje wszystkich wiernych noszenie maseczek zakrywających nos i usta.

4. Dziś o godz. 14.00 przy Przedszkolu w Zaborzu odprawiona będzie Msza św. dziękczynno-błagalna ku czci św. Antoniego za mieszkańców Zaborza i Grojca.

5. W następną niedzielę (20.06.) zapraszam dzieci pierwszokomunijne z rodzicami na Mszę św. dziękczynną za I Komunię św. o godz. 11.30.

6. Do niedzieli 27 czerwca przyjmujemy zgłoszenia uczniów obecnie klas 7-ych, którzy pragną w przyszłym roku przyjąć sakrament bierzmowania. Karty zgłoszeniowe można odebrać dziś w zakrystii po każdej Mszy św. albo u katechetów. Pierwsze spotkanie dla nich będzie na początku września br..

7. W najbliższy III-ci piątek m-ca po Mszy św. wieczornej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

8. Za tydzień przypada III-cia niedziela miesiąca. Taca w tym dniu będzie zbierana na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.

9. Od 21 czerwca do 19 lipca w kościele św. Maksymiliana będą odbywały się Letnie Koncerty Organowe. Szczegóły na plakacie w gablotce i w ulotkach.

10. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii.