13 LISTOPADA 2022 r. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Wypominki w naszym sanktuarium odmawiamy w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny:

w czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

w piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Z racji III piątku miesiąca po Mszy o godz. 18.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień imienin ks. bp. Romana Pindla – polecajmy Go w naszych modlitwach.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, który jest obchodzony w diecezji jako Światowy Dzień Młodzieży. Również w przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na inwestycje w naszym sanktuarium.

4. We wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii.

5. W przyszłą niedzielę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej – zapraszamy o godz. 16.00 na koncert do naszego sanktuarium w wykonaniu naszych parafialnych zespołów muzycznych.

6. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza na Mszę Świętą w najbliższą niedzielę 20 listopada o godz. 14.30 do dolnego kościoła parafii św. Maksymiliana.

7. W niedziele po Mszach o godz. 10.00 i 11.30 błogosławimy wdowy i wdowców oraz zapraszamy do kawiarenki przygotowanej przez nasze grupy parafialne.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.