13 LUTEGO 2022 r. – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dzisiejszą niedzielę gościmy małżeństwa ze wspólnoty Neokatechumenalnej z Katowic, które zapraszają nas na katechezy w naszym sanktuarium w poniedziałki i czwartki o godz. 18.45. Nieszpory dziś o godz. 18.00.
  2. Witamy w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej diakona Macieja Sokalskiego, który przez najbliższe 3 miesiące będzie odbywał u nas praktykę duszpasterską.
  3. W poniedziałek święto Cyryla i Metodego, patronów Europy oraz naszej Szkoły Ewangelizacji, która we wtorek po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.45 prowadzi spotkania modlitewne w naszym sanktuarium. Serdecznie zapraszamy!
  4. W czwartek o godz. 19.00 zapraszam do świetlicy parafialnej na spotkanie Rady parafialnej.
  5. W piątek po Mszy Św. wieczornej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia z racji III piątku miesiąca.
  6. W miesiącu lutym błogosławimy chorych w niedziele na Mszach Świętych o godz. 10.00 i 11.30.
  7. W zakrystii można się zapisać na misterium Męki Pańskiej wystawiane przez alumnów Wyższego Seminarium Towarzystwa Salezjańskiego w Krakowie, które odbędzie się w sobotę 26 marca. Koszt 65 zł.
  8. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza na Mszę Św. w przyszłą niedzielę w dolnym Kościele w parafii św. Maksymiliana o godz. 15.00.
  9. W dniu 14 lutego rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 zaprasza do zapoznania się z ofertą, która znajduje się na stronie internatowej szkoły i na plakatach w naszych gablotach.
  10. W przyszłą niedziela taca inwestycyjna będzie przeznaczona na ogrzewanie Kościoła.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym czasopiśmie „Niedziela” znajduje się artykuł o tegorocznych Jasełkach.
  12. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: Janina Matyszczyk, Stanisław Wajdzik i Mieczysław Klaja. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…