14 czerwca 2020r.- 11 Niedziela Zwykła.

1. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w naszym kościele w niedziele o godz. 18.00, a w dni powszednie – po wieczornej Mszy św..

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenia oprawy Mszy świętych w uroczystość Bożego Ciała, a szczególnie pocztom sztandarowym Stowarzyszenia Maryi Wspomożycielki Wiernych i Ochotniczej Straży Pożarnej, chórowi Auxilium, Służbie Liturgicznej, Siostrze zakrystiance, Pani sprzątającej.

3. Nabożeństwa czerwcowe przez oktawę Bożego Ciała do czwartku, 18 czerwca, włącznie są połączone z procesją Eucharystyczną po placu św. Jacka. Zapraszamy do udziału dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii, rocznicowe, do sypania kwiatów, grupy parafialne, poczty sztandarowe. Prosimy o stosowanie się do przepisów sanitarnych obowiązujących w czasie epidemii. W czasie Mszy świętej, nabożeństwa i procesji mamy zasłonięte usta i nos, zachowujemy bezpieczną odległość min. 2m od innych osób, a Komunię Św. przyjmujemy na rękę według wskazań duszpasterskich. W tym roku nie będzie w naszej parafii procesji do czterech ołtarzy na zakończenie oktawy Bożego Ciała.

4. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się w czwartek, 18 czerwca, o godz. 19.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków rady.

5. W piątek, 19 czerwca, obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. W sobotę, 20 czerwca, przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

7. Składka z przyszłej III niedzieli miesiąca jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.

8. Zachęcamy wszystkich wiernych do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii.