16 lutego 2020r. – 6 Niedziela Zwykła.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

2. W najbliższy wtorek 18 lutego po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie modlitewne prowadzone przez szkołę ewangelizacji.

3. 21 lutego przypada 3 piątek miesiąca. Po wieczornej mszy św. Koronka do Miłosierdzie Bożego.

4. W najbliższą sobotę w naszym kościele odbędzie się kolejne Oświęcimskie Spotkanie dla Ducha Wzrastania. Rozpoczęcie mszą św. w Sanktuarium o godz. 18.00.

5. Parafia Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu w dniach od 13-15 marca br. organizuje warsztaty muzyki liturgicznej pod hasłem: „Źródło Życia”. Szczegółowy program i informacje odnoście zapisów znajduje się na plakatach.

6. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. W ostatnim czasie zostały wymienione drzwi wewnętrzne w pomieszczeniach kancelarii i trwają prace przygotowawcze do remontu schodów na chór. Serdecznie dziękujemy z składane na ten cel ofiary w III niedzielę miesiąca, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.