16 PAŹDZIERNIKA 2022 r. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium w tygodniu o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bp i męczennika,

we wtorek – święto Łukasza, ewangelisty,

w czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana i patrona naszej diecezji,

w piątek – po Mszy o godz. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca,

w sobotę – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

3. Zbiórka przed wyjazdem na pielgrzymkę szlakiem sanktuariów Podlasia odbędzie się w sobotę o godz. 4.50 na placu św. Jacka. Zostało kilka wolnych miejsc, więc jeszcze do poniedziałku można się zapisać na pielgrzymkę.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy tydzień misyjny, stąd swoim doświadczeniem podzieli się z nami p. Aleksandra Wyrwa, która realizowała projekt misyjny w Ghanie.

5. W niedziele po Mszach o godz. 10.00 i 11.30 błogosławimy młodzież i studentów oraz zapraszamy do kawiarenki przygotowanej przez nasze grupy parafialne.

6. W tylnej części kościoła przy gazetach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.