17 LIPCA 2022 r. – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny: w piątek – święto św. Marii Magdaleny, w sobotę – święto św. Brygidy, patronki Europy.
  3. W przyszłą niedzielę czuwanie przed obrazem naszej Oświęcimskiej Wspomożycielki poprowadzi parafia Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu. Czuwanie rozpoczniemy godzinkami do NMP o godz. 18.00, a następnie Msza i procesja różańcowa po placu św. Jacka.
  4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy pobłogosławimy pojazdy i ich kierowców.
  5. Zapraszamy do uczestnictwa w koncertach Boskiego Grania, które odbywają się na placu św. Jacka w piątki o godz. 20.00. W najbliższy piątek wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Salezjańska. Więcej informacji można znaleźć na stronie salezjanieoswiecim.pl oraz na Facebooku Salezjanie Oświęcim.
  6. Do przyszłej niedzieli trwają jeszcze zapisy w zakrystii na pielgrzymkę do Włoch i rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły na plakatach i na stronie parafii.
  7. W tym tygodniu poszczególne msze święte gregoriańskie będą odprawione poza sanktuarium.
  8. W ramach jubileuszu naszej parafii w tym miesiącu błogosławimy osoby powołane do służby Bożej na Mszach o godz. 10.00 i 11.30.
  9. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za składane ofiary i życzymy udanego wypoczynku.