19 lipca 2020r. – 16 Niedziela Zwykła.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

2. W piątek 24 lipca zapraszamy do naszego sanktuarium na czuwanie przed obrazem Wspomożycielki. O godz. 17.30 Godzinki ku czci N.M.P.  o godz. 18.00. msza św. w intencji Czcicieli Wspomożycielki Wiernych, grup parafialnych i dobrodziejów celebrowana przez ks. Tadeusza Mietłę sdb, a po mszy św. nabożeństwo maryjne.

3. W sobotę 25 lipca będziemy obchodzić święto św. Jakuba apostoła i wspomnienie Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Błogosławieństwo samochodów i kierowców odbędzie się  w tym dniu bezpośrednio po mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 na placu św. Jacka i ul. Jagiełły.

4. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele. W ostatnim czasie została spłacona ostatnia rata za funkcjonujący w naszej świątyni od ponad 2 lat system osuszania kapilarnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za ofiary składane na ten cel. Bóg zapłać.