2 lutego 2020r. – Święto Ofiarowania Pańskiego.

1. Zapraszamy dziś do naszego kościoła na nieszpory niedzielne o godzinie 18.00.

2. W najbliższy wtorek mszę św. o godz. 18.00 w naszym Sanktuarium będzie celebrował ks. Inspektor Marcin Kaznowski w trakcie której nastąpi przekazanie posługi Wikariusza inspektora księdzu Zygmuntowi Kostce. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek 7 lutego w godzinach porannych odwiedziny chorych, od godz. 15.00 spowiedź i o 17.00 msza św.

4. W związku z zbliżającym się Światowym Dniem Chorego w sobotę 8 lutego o godz. 9.00 zapraszamy na mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych.

5. Zachęcamy do zainteresowania się dostępną w naszej parafii prasą katolicką. Dzisiejszej niedzieli jest dostępny bezpłatny magazyn Don Bosko – przeznaczony dla nauczycieli, wychowawców i rodziców wychowujących dzieci.