2 PAŹDZIERNIKA 2022 r. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium w tygodniu o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny:

we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej,

w czwartek – swoje imieniny obchodzi ks. Artur Siewarga, solenizantowi życzymy zdrowia i wielu łask Bożych oraz opieki naszej Wspomożycielki.

w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek będziemy się  modlić o nowe powołania do służby Bożej. Z okazji pierwszego piątku miesiąca oddamy część Najświętszemu Sercu Jezusa i odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie. Dodatkowa Msza Święta o godz. 17.00. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy wieczornej.

4. Na portierni można składać konserwy na pomoc Ukrainie.

5. Po przerwie wakacyjnej nasze Oratorium wznawia zajęcia dla dzieci. Będą się one odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-19.00. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat. Oferujemy zajęcia plastyczne, naukowe, kulinarne i sportowe.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 22 Dzień Papieski. Będą wtedy zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny.

7. W tylnej części kościoła przy gazetach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii.

8. W miesiącu październiku na Mszach o godz. 10.00 i 11.30 błogosławimy młodzież i studentów.

9. W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej: Józefa Skoś. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

10. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za składane ofiary, zachęcamy do prasy katolickiej i życzymy dobrej niedzieli.