20 czerwca 2021 r. – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!
  2. Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.00.
  3. Dziś Msza św. o godz. 11.30 z udziałem dzieci pierwszokomunijnych będzie sprawowana jako Msza dziękczynna za ich I-wszą Komunię św..
  4. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w ubiegłą niedzielę włączyli się w przygotowanie celebracji Mszy św. w Zaborzu i wzięli w niej udział.
  5. W czwartek (24.06.) zapraszamy do naszego Sanktuarium na czuwanie przed obrazem Wspomożycielki Wiernych. Wyjątkowo w tym miesiącu rozpoczniemy je nabożeństwem czerwcowym z procesją po placu św. Jacka o godz. 17.30, a o godz. 18.00 Mszę św. Prymicyjną odprawi ks. Krzysztof Papierz. Na zakończenie Ks. Krzysztof udzieli wszystkim błogosławieństwa prymicyjnego. W tym dniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko od 9.30 do 10.30.
  6. W czwartek, po Mszy Prymicyjnej ok. godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków.
  7. W piątek (25.06.) o godz. 8.00 w naszym Sanktuarium odprawimy Mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci i młodzież oraz nauczycieli i katechetów.
  8. W lipcu br. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody wysyła 4-osobową grupę świeckich misjonarzy do Ghany, wśród których jest również nasza parafianka Ola. Prosimy o wsparcie modlitewne i materialne dla nich. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy w tym celu w naszej parafii zbiórkę pieniężną do puszek.
  9. W przyszłą niedziele (27.06.) zapraszamy na koncert Salezjańskiej Orkiestry Młodzieżowej po Mszy św. o godz. 10.00 na scenie na pl. Św. Jacka. Od 2 lipca rozpoczynamy koncerty na placu św. Jacka w każdy wakacyjny piątek o godz. 20.00. Więcej informacji na stronie salezjanieoswiecim.pl i Facebook’u.
  10. Przypominamy, że do 27 czerwca uczniowie, którzy pragną w przyszłym roku przyjąć sakrament bierzmowania, mogą jeszcze składać swoje zgłoszenia w zakrystii po każdej Mszy św. albo u katechetów.