20 grudnia 2020 r. – IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za ofiary składane na ten cel na tacę, ofiary indywidualne i wpłaty na konto parafialne. „Bóg zapłać!”.

2. Zapraszamy dziś o godz. 18.00 do naszego kościoła na nieszpory połączone z nowenną do Dzieciątka Jezus.

3. W tym tygodniu od poniedziałku do środy dyżury spowiedników i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 15.00 do 18.00. W czwartek, czyli w Wigilię, spowiedź od godz. 7.00 do 12.00. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

4. Roraty w naszym kościele w tym tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 17.00, a ostatnie w czwartek o godz. 8.00 rano. Serdecznie zapraszamy!

5. Dziś po każdej Mszy św. w przedsionku kancelarii są jeszcze do nabycia opłatki, świece „Caritas” oraz kalendarze parafialne. W tygodniu można je nabyć w zakrystii po mszach albo w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

6. Wczoraj zakończyliśmy akcję „Paczuszka dla maluszka”. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy okazali wsparcie samotnym matkom z diecezjalnego Domu Matki i Dziecka w Bielsku-Białej, Paniom z Apostolstwa Kobiet, które zorganizowały zbiórkę oraz młodzieży z Wolontariatu za pomoc.

7. Przypominamy, że w związku z epidemią COVID-19 i ograniczeniami z niej wynikającymi w naszym kościele obowiązuje limit 90 osób mogących brać udział we Mszy św.. Dlatego w Wigilię będą u nas dwie Pasterki – o godz. 22.00 i 24.00.

8. W Boże Narodzenie i w drugi dzień Świąt Msze św. w naszym sanktuarium będą odprawiane według porządku niedzielnego.

9. W związku z nowymi obostrzeniami obowiązującymi od 28 grudnia w Sylwestra Msza św. z godz. 18.00 będzie przesunięta na godz. 17.00, zaś w Nowy Rok nie będzie Mszy św. o godz. 6.00, a intencję tej Mszy odprawimy o godz. 7.00.

10. Jubilatów z naszej parafii świętujących w tym roku 25 i 50-lecie małżeństwa zapraszamy na Mszę św. w niedzielę 27.12.2020 na godz. 10.00.

11. Oratorium św. Jana Bosko organizuje półkolonie w okresie ferii zimowych od 4 stycznia. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci z klas 1-4 podstawówki. Szczegóły na plakatach oraz na FB oratorium a także w biurze oratorium.