21 LISTOPADA 2021 r. – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

1. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na różańcu w listopadzie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  2. Wspólnota Neokatechumenatu głosi katechezy w naszej parafii, które odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w sanktuarium. Zapraszamy!
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, po Mszy o godz. 18.00 zapraszamy na krótki akcent muzyczny w wykonaniu naszych parafialnych grup wokalnych.
  4. We wtorek po Mszy o godz. 18.00 spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji.
  5. W środę wspomnienie Maryi Wspomożycielki Wiernych. Czuwanie przed obrazem Wspomożycielki rozpoczniemy o godz. 17.30 Godzinkami ku czci N.M.P., o godz. 18.00 Msza św. w intencji Czcicieli Wspomożycielki Wiernych, grup parafialnych i dobrodziejów, a po niej nabożeństwo maryjne z modlitwą różańcową, w czasie której polecimy naszych zmarłych. Przewodniczyć naszej modlitwie będzie ks. Michał Libor, kierownik internatu wraz młodzieżą.
  6. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta, a po niej spotkanie dla kobiet na temat emocji. Więcej informacji na plakacie.
  7. Jako salezjanie zapraszamy Was, drodzy parafianie, do wypełnienia ankiety internetowej, dotyczącej naszej salezjańskiej posługi wobec Was. Ankietę można znaleźć na naszej stronie internetowej i facebooku. Wasz głos jest dla nas cenny. Dziękujemy za współpracę.
  8. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Oświęcimiu w dniu dzisiejszym po Mszach Św. rozprowadza kalendarze. Dochód jest przeznaczony na zakup sprzętu ratowniczego.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, stąd po Mszach Św. będziemy rozprowadzać świece Caritas i opłatki wigilijne przy drzwiach wejściowych do kancelarii.
  10. Próba Jasełek dla aktorów w tym tygodniu we wtorek o godz. 19.00 grupa Mazurów, w środę o godz. 18.15 grupa Górali i w czwartek o godz. 18.00 grupa Krakowiaków.
  11. W biurze oratorium i drogą mailową można zapisać dzieci i młodzież na półkolonie i wyjazd na ferie do Wisły organizowane przez parafię i oratorium. Więcej informacji na plakatach i na stronie.
  12. Wszystkim parafianom i dobrodziejom dziękujemy za składane ofiary na cele sanktuarium oraz za ofiarowane modlitwy i uczynki w intencji naszej wspólnoty parafialnej. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.