22 grudnia 2019r. – IV Niedziela Adwentu.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła dziewczęta z naszej scholi zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych z którego dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu dzieci w czasie ferii zimowych.

2. Zapraszamy dziś o godz. 18.00 do naszego kościoła na nowennę do Dzieciątka Jezus.

3. W imieniu organizatorów XII Oświęcimskiej Wigilii zapraszamy mieszkańców miasta dziś  o godz. 16.00 na Rynek miasta na spotkanie wigilijne.

4. Jutro w poniedziałek 23 grudnia spowiedź w naszym kościele od godz. 7.00 do 17.00.  A o godz. 17.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku roraty.

5. W wigilię Uroczystości Bożego Narodzenia spowiedź w naszym kościele od godz. 7.00 do 12.00. O godz. 23.30 zapraszamy na zakończenie nowenny do Dzieciątka Jezus, a o północy na „Pasterkę” którą rozpoczniemy świętowanie Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

6. W pierwszy i drugi dzień świąt msze św. w naszym sanktuarium będą odprawiane według porządku niedzielnego.

7. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej parafii przeżywające w tym roku kalendarzowym jubileusz 25 i 50-lecia małżeństwa w niedzielę  Świętej Rodziny – 29 grudnia na mszę św. o godz. 10.00 na „Parafialny Jubileusz małżeństw” z odnowieniem przyrzeczeń.

8. Wizytę duszpasterską w naszej Parafii rozpoczynamy od piątku 27 grudnia 2019 r.  W dniach 27, 28 i 30 grudnia kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 10.00. Szczegółowy rozkład kolędy znajduje się w gablotce przed kościołem, w gazetce parafialnej i na naszej stronie internetowej.