23 STYCZNIA 2022 r. – III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory z nowenną do uroczystości św. Jana Bosko o godz. 18.00.
  2. Nowennę przed uroczystością Św. Jana Bosko odprawiamy codziennie na Mszy Świętej o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę w uroczystość Św. Jana Bosko Mszę Świętą o godz. 11.30 odprawi i kazania wygłosi do nas ks. Gabriel Stawowy, ekonom naszej inspektorii. W tym dniu po Mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 schola młodzieżowa zaprasza na krótkie kolędowanie, a po mszy o godz. 11.30 wystąpi schola dziecięca wraz z rodzicami.
  3. W poniedziałek 24.01 – wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych i św. Franciszka Salezego, patrona Towarzystwa Salezjańskiego. W tym dniu czuwanie rozpoczniemy godzinkami do NMP o godz. 17.30, następnie o godz. 18.00 Msza święta w intencji czcicieli Matki Bożej, grup parafialnych i dobrodziejów, a po niej różaniec. Naszej modlitwie będzie przewodniczył rektor Kościoła w Staniątkach ks. Krzysztof Golba.
  4. We wtorek święto Nawrócenia Św. Pawła. Spotkanie modlitewne po mszy wieczornej o godz. 18.45 poprowadzi Szkoła Ewangelizacji.
  5. Podczas naszego jubileuszu parafialnego w miesiącu styczniu błogosławimy dzieci na Mszach o godz. 10.00 i 11.30. Więcej informacji na stronie internatowej parafii i na banerach.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. W tym tygodniu odeszła z naszej parafii: Barbara Piórek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…