24 października 2021 r. – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy światowy dzień misyjny, stąd ofiary do puszek na misje zbiera ks. Józef Nuckowski, salezjanin pracujący na Ukrainie. Dziś też czuwanie przed obrazem Maryi Wspomożycielki rozpoczniemy o godz. 18.00 godzinkami do NMP, o godz. 18.30 Msza Święta i różaniec. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Paweł Bróż wraz z młodzieżą z naszego Oratorium.
  2. W ubiegła niedzielę uzbieraliśmy na inwestycje w sanktuarium 9490 zł.
  3. Ostatnie spotkanie Seminarium Odnowy Wiary, czyli modlitwa i dzielenie się Słowem Bożym odbędzie się w naszym sanktuarium w najbliższy wtorek o godz. 18.45.
  4. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 18.00.
  5. W środę 27 października o godz. 18.00 odprawimy Mszę za śp. Ks. Stanisława Gołyźniaka z okazji 1 rocznicy śmierci. W czwartek święto apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek o godz. 19.00 w świetlicy parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.30, a po niej na nabożeństwo do swoich świętych patronów. Tym samym uczcimy również św. Jana Bosko w ostatni dzień miesiąca.
  8. Plan Mszy Świętych i nabożeństw na cmentarzu parafialnym i komunalnym w dniu 1 i 2 listopada wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  9. W tylnej części kościoła przy gazetach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić w listopadzie na różańcu w dni powszednie o godz. 17.30 i w niedziele o godz. 18.00.
  10. Wszystkim parafianom dziękujemy za składane ofiary na cele sanktuarium i ofiarowane modlitwy i uczynki w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. W tym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty: Andrzej Molenda. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…