27 MARCA 2022 r. – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.30. Droga krzyżowa w naszym sanktuarium w piątki o godz. 8.30, 17.00 i 19.30. Dziś o godz. 18.30 odbędzie się Msza i spotkanie w salce dla par niesakramentalnych z naszej parafii.
  2. We wtorek spotkanie modlitewne o godz. 18.45, które poprowadzi Szkoła Ewangelizacji.
  3. W czwartek z racji ostatniego dnia miesiąca o godz. 18.00 uczcimy św. Jana Bosko.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Z okazji pierwszego piątku miesiąca oddamy część Najświętszemu Sercu Jezusa na Mszach o godz. 8.00 i 18.00 oraz odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie. Dodatkowa Msza Święta o godz. 17.00, po niej Droga Krzyżowa. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy wieczornej.
  5. W sobotę o godz. 10.00 warsztaty nt. Księgi Psalmów dla kobiet. Szczegóły na plakatach.
  6. Również w sobotę o godz. 8.00 ks. Ryszard Szymeczko odprawi Mszę imieninową. Serdecznie zapraszamy! Solenizantowi życzymy Błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.
  7. Szczegóły dotyczące pomocy Ukrainie można znaleźć na naszych stronach internetowych. Msza Święta w obrządku grekokatolickim (wschodnim) dla Ukraińców jest sprawowana w każdą niedzielę o godz. 12.30 w dolnym Kościele parafii św. Maksymiliana.
  8. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Oświęcimiu prowadzi nabór do terytorialnej służby wojskowej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. W miesiącu marcu błogosławimy osoby uzależnione na Mszach niedzielnych o godz. 10.00 i 11.30, a w kwietniu wszystkie osoby ochrzczone.
  10. W ubiegła niedzielę uzbieraliśmy na ogrzewanie 10.041 zł. Bóg zapłać.
  11. Po mszy w kancelarii można nabyć baranki wielkanocne i paschaliki w cenie 10 zł.
  12. W tym tygodniu odeszli z naszej parafii: Krzysztof Słomka i Natalia Komendera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…