3 listopada 2019 – 31 Niedziela Zwykła.

1. Dziś w Brzezince droga krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów. Rozpoczęcie o godz. 14.00 przy „Bramie Śmierci”.

2. Kartki z wypominkami na miesiąc listopad i wypominki roczne można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki w naszym kościele będą odmawiane w miesiącu listopadzie w dni powszednie o godz. 17.30,  a w niedzielę o godz. 18.00. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będzie odmawiany różaniec i odprawiana msza św. o godz. 18.30 w ostatnią niedzielę miesiąca.

3. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące przez przystąpienie do spowiedzi i komunii św., odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w intencji Ojca świętego, zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu i pobożne nawiedzenie cmentarza.

4. Serdecznie zapraszamy w najbliższe poniedziałki i czwartki na katechezy Nowej Ewangelizacji prowadzone przez Wspólnotę Neokatechumenalną. Rozpoczęcie w Sanktuarium o godz. 18.45.

5. W najbliższy wtorek 5 listopada zapraszamy na spotkanie modlitewne prowadzone przez SECIM. Rozpoczęcie w kaplicy św. Jacka o godz. 18.45.

6. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii. Dziś dostępny jest kolejny numer bezpłatnego magazynu „Don Bosko” przeznaczonego dla rodziców i wychowawców.

7. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, do udziału w Jasełkach Salezjańskich.

W środę, 6 listopada o godzinie 17.00 w sali teatralnej przy kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym zostaną przydzielone role, oraz wybrane osoby do śpiewów i tańców.

8. W ostatnimi miesiącu swoją ziemska pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: + Władysław Zając, + Helena Heród, + Barbara Katańska, + Genowefa Paszek, + Małgorzata Marchewka, + Wanda Kozina, + Janina Sulik i + Jan Bartula

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…  Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.