3 maja 2020r. – 4 Niedziela Wielkanocna.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele, które są odprawiane w niedzielę o godz. 18.00 i w tygodniu o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe i wieczorna msza św. z naszego Sanktuarium będzie transmitowana na żywo na naszym kanale Youtube ( Sanktuarium Wspomożycielki Wiernych w Oświęcimiu).

2. W piątek 8 maja – przypada Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męczennika głównego patrona Polski.

3. Po konsultacji z katechetami i przedstawicielami rodziców został ustalony nowy termin Uroczystości pierwszej Komunii św. w naszej parafii na niedzielę 30 sierpnia o godz. 10.00. Rocznica pierwszej komunii jest planowana na niedzielę 6 września o godz. 11.30.

4. Zachęcamy do zainteresowania się dostępną prasą katolicką. Dzisiejszej niedzieli jest dostępny kolejny numer bezpłatnej gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny” i magazyn Don Bosko – przeznaczony dla rodziców wychowujących dzieci i nauczycieli.

5. W miesiącu kwietniu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: + Helena Kozij, + Robert Niziołek, + Kazimierz Klaczak, + Zdzisław Skrzypaszek, + Helena Chomicz, + Helena Majkut, + Ryszard Gos i + Józefa Sarna.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…